بيوت و فلل للبيع في طريق الواحات, صفحة 3

574 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك متشطبه في بالم هيلز بسعر30,892,000 قسط 8سنين

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    prime location villa for sale in golf extension

    Tasweeq For Real Estate logo image

4

    4

    ٤١٣ متر مربع

    ٨٤٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلتين ستاند ألون في ذا كراون – بالتقسيط

    Residia logo image

6

    7+

    ٦٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٨٤١ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بتقسيم جيد – منطقة سكنية مميزة

    Residia logo image

3

    6

    ٣٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة زاوية فاخرة كاملة التشطيب – إطلالة استثنائية

    Residia logo image

4

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب – مودرن كلاسيك بإطلالة مميزة

    Residia logo image

4

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Type M للبيع في كمبوند بالم هيلز جولف إكستنشن

    Driven Properties logo image

6

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله متشطبه للبيع ف GOLF EXTENTION

    Rokn Real Estate logo image

6

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كمبوند بالم هيلز جولف إكستنشن

    Driven Properties logo image

5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٧٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف إكستنشن | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

6

    7

    ٥٦٩ متر مربع

    ٧٧٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز جولف إكستنشن فيلا بفيو على لاندسكيب

    Triple S Real Estate logo image

7

    7

    ٤٧٠ متر مربع

    ١١٠٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة بانورامية خلابة؛ خصوصية تامة- 600 متر

    RE/MAX Al Mohager logo image

5

    6

    ٤١٥ متر مربع

    ١١٥٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة في موقع استراتيجي - إطلالة على البحيرة

    RE/MAX Al Mohager logo image

6

    7+

    ٤١٠ متر مربع

    ٥٣٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل مستقل واسع بتصميم مميز - بسعر مناسب

    RE/MAX Al Mohager logo image

5

    7+

    ٦٢٥ متر مربع

    ٦١٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بتصميم مميز ومساحة واسعة في بالم هيلز

    RE/MAX Al Mohager logo image

4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر على حديقة واسعة بخصوصية كاملة

    The Polygon logo image

5

    6

    ٤٧٠ متر مربع

    ١١١٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 4 غرف نوم استلام فوري فيو لاندسكيب

    Citizen Home logo image

4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله392م فيو ع الجولف مقدم 2م قسط 8س كاش29م

    بالم فيلا, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٢ متر مربع

    ٥٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    for sale palm hills golf Extension

    Revalo Real Estate logo image

4

    4

    ٤٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جنب مول مصر بسعر 11,625,000 متاح قسط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    كمبوند ريحانة, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جنب مول مصر بسعر 11,625,000 متاح قسط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    مجتمع بيلونج فيلا, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    stand alone for sale in golf extension palm hills

    Selection Code logo image

7

    7

    ٦٠٠ متر مربع

    ٨٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اخر توين هاوس على ارض الجولف من بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    3

    ٣٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف إكستنشن | تاون هاوس | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

4

    5

    ٢٧٢ متر مربع

    ٧٤٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اخر توين جاهز للمعاينة في جولف بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

4

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٣٨٨ جنيه/متر مربع