بيوت و فلل للبيع في طريق الواحات, صفحة 2

574 عقارات أخرى
  • 30

    فيلا

    ٢٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف إكستنشن | تاون هاوس | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٧٤ متر مربع

    ٧٤٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٬٦٦٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون 208م فاخرة للبيع بأقل مقدم و اقساط

    property hills Elite logo image

4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٢٢٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ركنية – موقع مميز – تشطيب كامل

    Residia logo image

4

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة مميزة - جاد في البيع 24/4/2026

    Residia logo image

4

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    9 بائع جاد في بالم هيلز (14/4/2026)

    Residia logo image

4

    5

    ٨٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في منطقة جولف إكستنشن - بالم هيلز

    RE/MAX Al Mohager logo image

4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٩٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب فاخر - إطلالة على مساحات خضراء مفروش

    RE/MAX Al Mohager logo image

4

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٠٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكثر من ٢٠ فيلا متاحة في بالم هيلز

    RE/MAX Al Mohager logo image

4

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مساحة 1200م -كمبوند الروضة

    Guides Real Estate logo image

    الروضة, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٧٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في هضبه بالم هيلز مقدم1.3مليون/10س او كاش20

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ٥٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه قسط ربع سنوي780الف اوسعركاش18.000.000

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر متشطبه للبيع في جولف اكستنشن برايم فيو

    Rokn Real Estate logo image

5

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ٦٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٢٣٥٬٠٠٠ جنيه

    أخر توين 370متر فوري بجولف فيوز بجوار جولف اكستنشن

    Property  Hills. logo image

5

    6

    ٣٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف إكستنشن | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

6

    7

    ٥٧٠ متر مربع

    ٧٧٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري لوكيشن مميز فيو جولف

    Property Hills VIP logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري لوكيشن مميز فيو جولف

    Property Hills VIP logo image

4

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فاميلي هاوس جاهزة الاستلام والمعاينة في بالم

    Property  Hills. logo image

    دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط 8 سنين تاون هاوس 200 متر متشطب فى توسعات شرقية

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز وودفيل, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالسعر القديم وتقسيط مقدم 1.2م او 16.5م كاش

4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٦٣٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بالتقسيط مقدم 2.6م و بسعر 19م كاش

    بالم فيلا, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٦١ متر مربع

    ١٠٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في جولف إكستنشن بالم هيلز

    Remax Westway logo image

4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في افضل لوكيشن في بالم هيلز بسعر مغري

    Rokn Real Estate logo image

    بالم هيلز وودفيل, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣١٠ متر مربع

    ٥٣٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع نص تشطيب جولف اكستنشن افضل فيو افضل سعر

    Properties-Today.com logo image

5

    4

    ٤٢٠ متر مربع

    ٩٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك فوري 335م+جنينة 152م بفيو بانورامي-خالصة

    شارع الشانزليزية, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٥ متر مربع

    ٢٨٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف إكستنشن | تاون هاوس | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

4

    5

    ٢٧٣ متر مربع

    ٧٤٬٣٥٨ جنيه/متر مربع