بيوت و فلل للبيع في طريق الواحات, صفحة 10

574 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تصميم خاص – 3 فلل بإطلالة مفتوحة

    Residia logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٢٣٥٬٠٠٠ جنيه

    أخر توين 370متر فوري بجولف فيوز بجوار جولف اكستنشن

    Property  Hills. logo image

5

    6

    ٣٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم و عاين فورا فيلا بمساحه ضخمه540م بمقدم2مليون

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٥٤٠ متر مربع

    ٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون للبيع في كمبوند ريحانة – الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    كمبوند ريحانة, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٤٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله متشطبة بأقل سعر تقسيط لفتره محدوده

    Apart Real estate logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله جاهزه للسكن في جولف اكستنشن نصف تشطيب

    Apart Real estate logo image

4

    5

    ٣٤٢ متر مربع

    ١٠٢٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٤٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كود 228 فيلا 840م للبيع بكمبوند دريم لاند فلاور ر

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ٨٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة في منطقة مميزة - إطلالة بانورامية

    RE/MAX Al Mohager logo image

5

    7

    ٤٧٠ متر مربع

    ١٠٦٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا واسعة في بالم هيلز بسعر مميز

    RE/MAX Al Mohager logo image

5

    5

    ٥٣٠ متر مربع

    ٦٧٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف إكستنشن | تاون هاوس | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

4

    5

    ٢٦٦ متر مربع

    ٧٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتان - ملاك جادون - تحديث 2/4/2026

    Residia logo image

4

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٧٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب فاخر تاون هاوس – إطلالة خضراء – مفروشة

    Residia logo image

4

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٠٥٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع جولف اكسيتينشن بالم هيلز

    Select for real estate logo image

4

    6

    ٤٨٩ متر مربع

    ٨٧٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_للبيع اقل سعر فيلا مستقله في لاند سكيب

    Gate real estate marketing logo image

4

    5

    ٤١٠ متر مربع

    ٧٥٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله مميزه بيع جولف اكستنشن بالم هيلز مشطبه

    BEYOTCOM logo image

4

    5

    ٤٢١ متر مربع

    ١٠٢٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا في كمبوند ريحانة 6 أكتوبر طريق الواحات

    Driven Properties logo image

    كمبوند ريحانة, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7+

    ٧٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلام فوري – فيلا بموقع مميز علي الجولف للبيع

    REV Real Estate logo image

4

    4

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا موقع مميز جولف اكستنشن نصف تشطيب بالم هيلز

    BEYOTCOM logo image

5

    6

    ٤٧٠ متر مربع

    ١١٢٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط 8 سنين تاون هاوس 200 متر متشطب فى توسعات شرقية

    property hills Elite logo image

4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري فيلتك 335م+جنينة 152م -بـ9مليون كاش

    كمبوند ريحانة, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٥ متر مربع

    ١٦٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مرتفع بإطلالة جولف واضحة

    Residia logo image

4

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ١١٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة مع تقسيط – جولف إكستنشن – سعر عادل

    Residia logo image

7

    7+

    ٥٣٠ متر مربع

    ٧٥٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – جولف إكستنشن بالم هيلز | جاهزة

    Home Select for real estate logo image

4

    3

    ٣٣٣ متر مربع

    ٨١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في جولف اكستنشن - بالم هيلز

    Home Select for real estate logo image

4

    4

    ٣٣٣ متر مربع

    ٨١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ببيزمنت في جولف اكستنشن - بالم هيلز

    Home Select for real estate logo image

5

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع