بيوت و فلل للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 113

3,006 عقارات أخرى
  • 30

    فيلا

    ٧٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في ألجريا – بيفرلي هيلز

    Flip logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    7

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 308م استلام فورى بالشيخ زايد من سوديك قسط 8س

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٠٨ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 373م بأقل سعر في الشيخ زايد بالقرب من هايبر 1

    Property Hills... logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٧٣ متر مربع

    ١٣٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا393م استلام فوري في ايتابا الشيخ زايدPool View

    Property Hills... logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ١٠٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيره 536م +جاردن 372م بالقرب من مول العرب

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٥٣ متر مربع

    ١٥٠٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا فاخرة كبيرة364م ع وصله دهشور بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٦٤ متر مربع

    ١٠٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا فاخرة كبيرة364م ع وصله دهشور بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٦٤ متر مربع

    ١٠٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا393م استلام فوري في ايتابا الشيخ زايدPool View

    Property Hills... logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ١٠٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اول صف على الجولف اليجريا سوديك بسعر مميز

    CBE New Homes logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7+

    ٩١٠ متر مربع

    ١٥٩٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 220م مميزه بسعر شقه فقلب زايد, هايبروان + قسط

    Property Hills... logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 220م مميزه بسعر شقه فقلب زايد, هايبروان + قسط

    Property Hills... logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بسعر خاص و اقل قيمة قسط في سوديك

4

    5

    ٣١٦ متر مربع

    ١٩٬٧٧٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 373م بأقل سعر في الشيخ زايد بالقرب من هايبر 1

    Property Hills... logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٧٣ متر مربع

    ١٣٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا فاخرة كبيرة364م ع وصله دهشور بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 3, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٦٤ متر مربع

    ١٠٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري باقساط ربع سنوي كمبوند ف قلب زايد

    Property Hills... logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 220م مميزه بسعر شقه فقلب زايد, هايبروان + قسط

    Property Hills... logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 261م بسعر شقه قرب مول العرب +متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 373م في الشيخ زايد–أقل سعربجوار هايبر

    Property Hills... logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٧٣ متر مربع

    ١٣٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا393م استلام فوري في ايتابا الشيخ زايدPool View

    Property Hills... logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ١٠٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 220م مميزه بسعر شقه فقلب زايد, هايبروان + قسط

    Property Hills... logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 220م مميزه بسعر شقه فقلب زايد, هايبروان + قسط

    Property Hills... logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 220م مميزه بسعر شقه فقلب زايد, هايبروان + قسط

    Property Hills... logo image

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 373م بأقل سعر في الشيخ زايد بالقرب من هايبر 1

    Property Hills... logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٧٣ متر مربع

    ١٣٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 373م بأقل سعر في الشيخ زايد بالقرب من هايبر 1

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٧٣ متر مربع

    ١٣٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 220م مميزه بسعر شقه فقلب زايد, هايبروان + قسط

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع