بيوت و فلل للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 111

3,006 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعرموجود فى زايد فيلا393م استلام فورى قسط ع10س

    Property Hills... logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ١٥٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر موجود فقلب زايد توين هاوس استلام فورى وقسط

    Property Hills... logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٣ متر مربع

    ١٧٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا316م استلام فورى من سوديك بالشيخ زايد قسط 8س

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣١٦ متر مربع

    ٩٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٤ غرف في سوديك ذا استيتس

    Maskan Consultancy logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٦٣٦ متر مربع

    ٨٩٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر موجود فقلب زايد توين هاوس استلام فورى وقسط

    Property Hills... logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٣ متر مربع

    ١٧٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 220م في الشيخ زايد-عائد استثماري مرتفع

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٤٤٤٬٤٤٤ جنيه

    اقل سعر موجود فقلب زايد توين هاوس استلام فورى وقسط

    Property Hills... logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٣ متر مربع

    ٦٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 342م متشطبه بالشيخ زايد امام مطار اسفنكس /10س

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٣٤٢ متر مربع

    ١٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر فيلا باقل سعر311م +158م حديقة بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣١١ متر مربع

    ٩٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا V6 ريسيل – موقع مميز – أقل أوفر برايس

    Egypt Best Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا فاخرة كبيرة364م ع وصله دهشور بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 3, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٦٤ متر مربع

    ١٠٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلافاخرة 300م ف زايد من كارما بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٤٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 393م استلام فورى بالشيخ زايد قرب نادى الاهلى

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٣ متر مربع

    ١٥٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 393م استلام فورى بالشيخ زايد قرب نادى الاهلى

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ٥٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٣٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا316م استلام فورى من سوديك بقسط ربع سنوى936,000

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣١٦ متر مربع

    ٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 393م استلام فورى بالشيخ زايد قرب نادى الاهلى

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٣ متر مربع

    ٢٥٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيه بالشيخ زايد كمبوند ايتابا 394م فيو مميز

    Abrag 2 logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٤ متر مربع

    ٥٣٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعرموجود فى زايد فيلا393م استلام فورى قسط ع10س

    Property Hills... logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ١٥٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالاسانسير للبيع في سوديك ذا استيتس

    Abrag 2 logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة مميزه فالشيخ زايد القديمة يوجد تقسيط

    Property Hills... logo image

    ميدوز بارك, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر موجود فقلب زايد فيلا 393م استلام فورى وقسط

    Property Hills... logo image

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى مقدم مليون ونص قسط 8س بالشيخ زايد

5

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر فيلا باقل سعر311م +158م حديقة بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣١١ متر مربع

    ٩٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعرموجود فى زايد فيلا393م استلام فورى قسط ع10س

    Property Hills... logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ١١٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى مقدم مليون ونص قسط 8س بالشيخ زايد

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٠٤ متر مربع

    ٤٬٩٣٤ جنيه/متر مربع