بيوت و فلل للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 114

3,006 عقارات أخرى
  • 18

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 405م أمام بيفرلي هيلز مباشرة | بخصم خاص45%

    Property Hills... logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٥ متر مربع

    ١٩٬٧٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلافاخره 393م استلام فورى فى زايد +متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ٥٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة كبيرة استلام فورى فالشيخ زايد بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلافاخره 393م استلام فورى فى زايد +متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ٥٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة كبيرة استلام فورى فالشيخ زايد بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر فى الشيخ زايد بالتقسيط على 10 سنين

    CBE New Homes logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 436م فاخرة في جراند هايتس – تقسيط 10 سنوات

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٤٣٦ متر مربع

    ١١٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 373م في الشيخ زايد–أقل سعربجوار هايبر

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٧٣ متر مربع

    ١٣٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 373م في الشيخ زايد–أقل سعربجوار هايبر

    Property Hills... logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٧٣ متر مربع

    ١٣٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلافاخره 393م استلام فورى فى زايد +متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ٥٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم واسكن الآن فيلا220 بأقل سعر في زايد القديمة

    Property Hills... logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلافاخره 393م استلام فورى فى زايد +متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ٥٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلافاخره 393م استلام فورى فى زايد +متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٣٩٣ متر مربع

    ٥٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 405م أمام بيفرلي هيلز مباشرة | بخصم خاص45%

    Property Hills... logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٥ متر مربع

    ١٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة كبيرة استلام فورى فالشيخ زايد بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا 393م استلام فوري في زايد-تقسيط10سنوات

    Property Hills... logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ١٢٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة كبيرة استلام فورى فالشيخ زايد بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا 393م استلام فوري في زايد-تقسيط10سنوات

    Property Hills... logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ١٢٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فالسوق فيلا 261م+ حديقه 178م بخصم كبير 30%

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٣٢٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم واسكن الآن فيلا220 بأقل سعر في زايد القديمة

    Property Hills... logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة كبيرة استلام فورى فالشيخ زايد بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة كبيرة استلام فورى فالشيخ زايد بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 373م في الشيخ زايد–أقل سعربجوار هايبر

    Property Hills... logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٧٣ متر مربع

    ١٣٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 373م في الشيخ زايد–أقل سعربجوار هايبر

    Property Hills... logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٧٣ متر مربع

    ١٣٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم واسكن الآن فيلا220 بأقل سعر في زايد القديمة

    Property Hills... logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٥٩٠ جنيه/متر مربع