بيوت و فلل للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 109

3,006 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في أليجريا، مساحتها 620 متراً

    Flip logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في أليجريا بمساحة 900 متر مربع

    Flip logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٧٢٠ متر مربع

    ١٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستاند الون فيلا فى أليجريا سوديك

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    6

    ٤٨٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبه على شارع رئيسي – موقع مميز جداً.

    Gate real estate marketing logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 373م بالشيخ زايد بأقل سعر فيو حمام سباحه قرب

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٧٣ متر مربع

    ١٤٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز جدًا – فيلا مستقلة للبيع في أليجريا

    Flip logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري ب استيتس من سوديك 353م اقل سعر

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٣ متر مربع

    ١١٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٠١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 7 غرف من ايلي صعب، بسعر أقل من السوق

    Egypt Best Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٥٠١ متر مربع

    ٢٠١٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 373م بالشيخ زايد بأقل سعر فيو حمام سباحه قرب

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٧٣ متر مربع

    ١٤٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره للبيع - متشطبه بالتكييفات وجاهزه للسكن

    Gate real estate marketing logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7+

    ١٬٤٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس كورنر بأكبر مساحة ارض فيلدج ويست

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سيتي فيلا للبيع في ويستاون

    Flip logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٠٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة جاهزة للاستلام في أليجريا – الشي

    Flip logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7+

    ٢٬٦٠٠ متر مربع

    ١٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر مميز فيلا داخل فيلدج ويست الشيخ زايد

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك استيتس فلات فيلا للبيع ريسيل

    Home Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٦٣٦ متر مربع

    ٧٨٬٦١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع كمبوند ايتابا الشيخ زايد فيو مميز

    Abrag 2 logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٤ متر مربع

    ٥٣٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل اوفر لفيلا في كايرو جيت، فيو بحيرة ولاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٢ متر مربع

    ٢٣٣٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في بيفرلي هيلز مع حمام سباحة

    Flip logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    5

    ٩٢٥ متر مربع

    ٦٤٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري بتقسيط 6 سنين ف الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣١٦ متر مربع

    ٢٠٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف للبيع في أليجريا ٥٨١ متر مربع

    Flip logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    4

    ٥٠٧ متر مربع

    ١٠٨٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – أليجريا | سوديك

    Home Select for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٣١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 373م بالشيخ زايد بأقل سعر فيو حمام سباحه قرب

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٧٣ متر مربع

    ١٤٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – أليجريا | سوديك

    Home Select for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٢١٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس كورنر300م بحمام سباحه خاص بالتقسيط

    متصدر

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٢ متر مربع

    ٨٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – أليجريا | سوديك موقع مميز

    Home Select for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع