عقارات للبيع في سوان ليك غرب, صفحة 9

349 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مع بيسمنت، بموقع سوبر مميز جدًا

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بسعر مميز في سوان ليك الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٦٨٥ متر مربع

    ٦١٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اوبن فيو للبيع في سوان ليك بجوار بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٤٣ متر مربع

    ٥٨٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دور واحد مع بيسمنت، بموقع مميز جدًا

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بسعر مميز جنب الخمائل كمبوند ميليا

    NABAJ logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٣٥٥ متر مربع

    ٢٦٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩١٢٬٦٦٠ جنيه

    فيلا متشطبة 250 م² - قسط ٩٠٠ الف، سعر كاش ٢٠ مليون

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بمساحه كبيره و بتصميم مميز

    Property  Hills. logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بتسهيلات إستلام فوري في سوان ليك

    REV Real Estate logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٧٨٬٠٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه فاخره للبيع-موقع مميز-اطلاله بانوراميه

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 355 متر متشطبة ب مشروع حسن علام ب اكتوبر

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٥ متر مربع

    ١٩٬٥٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في سوان ليك ويست التوسعات الشرقيه

    Crown Stone Realty logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بالقرب من نادي الجزيرة حسن علام

    Inn Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٣٤٨ متر مربع

    ٣٩٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٢٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس | الاستلام خلال سنة | في سوان ليك ويست

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٦٧٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٣٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله | الاستلام خلال سنة | في سوان ليك ويست

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٦٤٣ متر مربع

    ٥٥٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس في كمبوند سوان ليك ويست بأقل سعر

    Crown Stone Realty logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة حسن علام بجوار نيو جيزة بقسط طويل

    Property  Hills. logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠١ متر مربع

    ٢٨٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٤٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع متميز تكملة اقساط في سوان ليك حسن علام

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٣٧٦ متر مربع

    ١٤٣٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مطله على اللاجون بمقدم 5% و قسط 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ٦٠٦ متر مربع

    ١٤١٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع بإطلالة مفتوحه و بقسط يصل 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٩٢٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم مميز لشقه فاخره بمقدم 5% و قسط يصل 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند الون للبيع سوان ليك ويست استلام فوري

    Crown Stone Realty logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 254 م بكمبوند سوان ليك قسط علي 7 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٨٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٧٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ع اعلي تبة جنب نيو جيزة و مدينة الخمائل

    NABAJ logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٣٥٥ متر مربع

    ٢٠٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170م في سوان ليك في زايد مقدم 2.350.000

    Oaks Real Estate logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٣٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬١٨٨٬١٧٦ جنيه

    فيلا استلام فوري، قسط ربع سنوي مليون، كاش ٣٠ مليون

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٣٬١٢٦ جنيه/متر مربع