عقارات للبيع في سوان ليك غرب, صفحة 2

349 عقارات أخرى
  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين هاوس للبيع في سوان ليك لوكيشن مميز

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في سوان ليك ويست بجوار بالم هيلز

    Crown Stone Realty logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٣٩٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري للبيع في سوان ليك فيو اهرامات

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٨٥ متر مربع

    ٦٩٬٢٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سوان ليك فيو اهرامات استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٨٥ متر مربع

    ٦٩٬٢٧٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في او ويست فيو لاند سكيب بمقدم 1,5 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٢٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم مميز لفيلا فاخره بمقدم 5% و قسط يصل 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 600 متر في swan lake - الشيخ زايد

    Rokn Real Estate logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٨٢ متر مربع

    ٤٢٬٩٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن فيو لاجون في سوان ليك بجوار بالم باركس

    Property  Hills. logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٠٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاا للبيع في كمبوند swan lake بجانب بالم باركس

    Property Hills VIP logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بإطلالة مفتوحه و بقسط يصل 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مطله على اللاجون بمقدم 5% و قسط 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ٦٠٦ متر مربع

    ١٤٠٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في Swan Lake West 301m فيو مميز

    Property  Hills. logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠١ متر مربع

    ٢٣٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 350م بحمام سباحه من حسن علام مقدم2.3م-كاش 28م

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٦٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بحديقة بالقرب من نادي الجزيرة

    Inn Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٥٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في سوان ليك ويست اكتوبر بأقساط type i

    Blocks logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٧٦ متر مربع

    ١٢٧٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه فيو وموقع مميز خلف مول مصر مقدم 5 مليون

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه التوسعات الشرقيه سوان ليك ويست

    Crown Stone Realty logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٣٬٣٧٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف swan lake حسن علام متشطبة بالكامل

    Property Hills Star logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٦٢٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب سوان ليك ويست المرحله الاولي.

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٧ متر مربع

    ١٤٧٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى على المحور 550م بقسط ربع سنوى1.6M

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٢٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 348 متر متشطبة في كمبوند سوان ليك ويست

    Crown Stone Realty logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٤٨ متر مربع

    ١٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا وان استوري في سوان ليك ويست امام جولف اكستنشن

    Crown Stone Realty logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع من حسن علام في اكتوبر قسط 7 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٦١٩٬٦٩٥ جنيه

    توين هاوس نصف تشطيب في سوان ليك - 6 أكتوبر

    RE/MAX Everest logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٣٧ متر مربع

    ١١٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٧٬٦١٩٬٦٩٥ جنيه

    توين هاوس نصف تشطيب في سوان ليك - 6 أكتوبر

    RE/MAX Everest logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٣٧ متر مربع

    ١١٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع