عقارات للبيع في تواني هايد بارك, صفحة 5

220 عقارات أخرى
  • 9

    تاون هاوس

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون كورنر فوري 258متر في تاوني خلف نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٥٨ متر مربع

    ١٩٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فى تاونى بجوار جولف فيوز تقسيط 8سنين

    Property  Hills. logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بمقدم مليون وقسط10سنين فى PX بالم هيلز.

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بالسعر القديم استلام فوري في هايد بارك

    متصدر

    Yasser Zahran logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون 215م فيو لاندسكيب ب5% مقدم على 10 سنين EQUAL

    متصدر

    Promax Property Investors logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٠٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    150م فيو مميز بسعر Launch ب5% مقدم 10سنين Equal

    متصدر

    Promax Property Investors logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسال متسلم موقع مميز بجوار نادي الجزيرة

    Red House Real Estate logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٤٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع وقسط 8 سنوات تاون في هايد بارك الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٨ متر مربع

    ١٩٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بموقع مميز ب6اكتوبر مساحة 260م

    property hills Elite logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٤٢٣٬٩٥٢ جنيه

    تاون هاوس جاهز للسكن كمبوند تاوني هايد بارك اكتوبر

    Abrag 2 logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٦٩٬٣٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس لقطة بأقل مقدم في احسن لوكيشن هايد بارك

    Egypt Best Properties logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس لقطة بأقل مقدم في احسن لوكيشن هايد بارك

    Egypt Best Properties logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة متشطبة للبيع من هايد بارك بجوار نيو جيزة

    Egypt Best Properties logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٧٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة متشطبة للبيع من هايد بارك بجوار نيو جيزة

    Egypt Best Properties logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٤٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن بتاونى هايد بارك بجوار بالم هيلز

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ١٠٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه اوبن فيو زاويتين فى منطقة بالم هيلز ع10س

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٢٧٦٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع جاهز للسكن في تاوني بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٢٠٨ متر مربع

    ٢٥٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٢٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في تاوني | هايد بارك

    Flag square Real Estate logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٠٨٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة تاون هاوس بخصم23%ع الكاش قسط ع8سنين

    Square Real Estate logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٦ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا تاونهاوس بمقدم10% بالتقسيط ع اطول فترة

    Square Real Estate logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٨٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا توينهاوس بفيو مميز بالتقسيط ع8سنين

    Square Real Estate logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٦٤٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة متشطبة للبيع من هايد بارك بجوار نيو جيزة

    Egypt Best Properties logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في اميز لوكيشن بجوار نيو جيزة بأقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٢ متر مربع

    ١٠٣٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس لقطة بأقل مقدم في احسن لوكيشن هايد بارك

    Egypt Best Properties logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر للبيع في كمبوند تاوني

    Abrag Real Estate logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ١٢١٬٢٥٤ جنيه/متر مربع