عقارات للبيع في تواني هايد بارك, صفحة 2

220 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٬١٨٨٬١٧٦ جنيه

    فيلا استلام فوري، قسط ربع سنوي مليون، كاش ٣٠ مليون

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٣٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس وسط للبيع في هايد بارك

    Crafters Real Estate logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٢٠٨ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بموقع مميز ب6اكتوبر مساحة 260م

    property hills Elite logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل تاون هاوس جاهز للسكن جانب بالم هيلز و نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٥٠٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك توين هاوس 278م في موقع مميز بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٨٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٧٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون جاهز للسكن بسعر مغري في تاوني امام نادي جزيرة

    Property  Hills. logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣٧٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه ب موقع مميز ب اقساط ل ٨ سنين بسعر رائع

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 161م متشطبه بحرى من هايد بارم مقدم 3م-كاش16م

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ١٨٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك توين هاوس 278م في موقع مميز بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٨٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع استلام فوري

    Western House logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٣٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٤٢٣٬٩٥٢ جنيه

    تاون هاوس للابيع في كمبوند تاوني هايد بارك -اكتوبر

    Abrag 2 logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٦٩٬٣٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا توين هاوس للبيع من هايد بارك قسط 7 سنين

    Property Hills Star logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣٥٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٩٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا 208م استلام فورى في تاوني موقع مميز

    Property Hills Star logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٤٥٬٨١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز للاستلام في Tawny بموقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٢ متر مربع

    ٦٣٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز للاستلام في هايد بارك أكتوبر

    Egypt Best Properties logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٢ متر مربع

    ٦٣٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | توين هاوس استلام فوري باقل سعر مقدم واقساط

    Gate real estate marketing logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٦٤٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ريسيل | استلام فوري ب تاوني هايد بارك

    Gate real estate marketing logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٦٤٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز للاستلام في هايد بارك أكتوبر

    Egypt Best Properties logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٢ متر مربع

    ٦٣٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز للاستلام في Tawny بموقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٢ متر مربع

    ٦٣٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في تاوني استلام فوري وتكملة اقساط بسعر خيالي

    DMG logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٠٨ متر مربع

    ٨٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلا في هايد بارك اكتوبر بأقل مقدم

    Oaks Real Estate logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٣٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزه للاستلام بموقع مميز فى كمبوند تاونى

    Property  Hills. logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٠٤٬٣٤٦ جنيه

    فيلا استلام فوري قسط ربع سنوي ٧٠٠الف، كاش ٢٠ مليون

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٤٧٥ متر مربع

    ١٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٬٦٦٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون 208م فاخرة للبيع بأقل مقدم و اقساط

    متصدر

    property hills Elite logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٢٢٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة امتلاك شقه150م لاندسكيب فيو و تقسيط علي 10س

    property hills Elite logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع