عقارات للبيع في طريق مصر اسكندرية الصحراوي, صفحة 8

3,770 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بخدمة فندقية حياة سنتريك

    Inn Properties logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    4

    ٥٤٦ متر مربع

    ١٢٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بمقدم1.3Mف بالم هيلز وقسط مريح جدا

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٥٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بمقدم1.3Mف بالم هيلز وقسط مريح جدا

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٥٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٤٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في آيفوري هيلز | إطلالة جولف

    Buyerside logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٥١٧ متر مربع

    ٧٨٬١٤٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في جاسبر ليكس – نيو جيزة

    Buyerside logo image

4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٬٦٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا قسط بجوار نيو جيزه 21م كاش او بمقدم 1.6م

5

    6

    ٢٨١ متر مربع

    ٥٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالسعر القديم وتقسيط مقدم 1.2م او 16.5م كاش

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فاملى هاوس بحديقه للبيع بالم هيلز ذا كراون

    Properties-Today.com logo image

3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٣٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب كارنيل موقع مميز وإطلالة رائعة على الجولف

    Guides Real Estate logo image

    كارنيل بارك, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٩١٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند جولز

    RE/MAX Everest logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري باقل سعر في الماركت و افضل فيو

    Full House West logo image

3

    4

    ٢١٧ متر مربع

    ٦٨٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 405 متر للبيع تشطيب سوبر لوكس جاهز للسكن

    Properties-Today.com logo image

3

    5

    ٤٠٥ متر مربع

    ٧٩٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بافضل سعر وموقع مميز

    Home Select for real estate logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمساحة 4000 متر اول سكن

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الريف الاووبي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمار 2026: فيلا (Type E) في ذا كراون بالم هيلز

    Properties-Today.com logo image

4

    6

    ٣٠٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله علي لاجون فيو للبيع في ذا كراون

    Vira Real Estate logo image

4

    7+

    ٣١٩ متر مربع

    ١٢٢٬٢٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٩١٥٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة خصم 40%لاول مرة من بالم هيلز

    Realm Properties logo image

1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ١٠٥٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٩٨٧٬٠٠٠ جنيه

    خصم 40%لاول مرة من بالم هيلز واقساط حتي 9 سنين

    Realm Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٩٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع - تاون هاوس - جولز - ريسيل - 310 متر - كاش

    Full House West logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ٥١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة على اللاجون للبيع-ذا كراون بالم هيلو

    Properties-Today.com logo image

5

    6

    ٣٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برينسيس بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٧١٢ متر مربع

    ٩٨٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في زا كراون- بالم هيلز

    Home Select for real estate logo image

5

    4

    ٤٧٥ متر مربع

    ٤١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مستقله ب زا كراون تايب m متشطبه

    Home Select for real estate logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بتشطيب فندقي في ذا كراون بالم هيلز

    متصدر

    Home Select for real estate logo image

3

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في ذا كراون بالم هيلز

    Vira Real Estate logo image

3

    5

    ٣٦٩ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع