عقارات للبيع في طريق مصر اسكندرية الصحراوي, صفحة 11

3,753 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٢٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في ذا كراون | أقل من سعر السوق | جاهزة |

    Egypt Best Properties logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٩٩٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    رويال بالم | تاون هاوس | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤٦١ متر مربع

    ٩١٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برينسيس بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٧١١ متر مربع

    ٩٨٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٤٤١ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الماركت استلم فورا فيلا دبل فيو تقسيط

    Square Real Estate logo image

3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٢٨٬٣٠٨٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بالتقسيط لاندسكيب فيو بأرقي واميز موقع

    Square Real Estate logo image

5

    6

    ٣٦٠ متر مربع

    ٧٨٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز للبيع فيلا بالتقسيط استلم فوري بفيو مميز

    Square Real Estate logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٣٠٨٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بالتقسيط لاندسكيب فيو بأرقي واميز موقع

    Square Real Estate logo image

5

    7

    ٣٦٠ متر مربع

    ٧٨٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس كبير يرى الاهرامات ف جولد كليف نيو جيزة

    The Way logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٧٥ متر مربع

    ٩٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا موقع مميز وإطلالة ع البحيرة والجولف نيو جيزة

    The Way logo image

4

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف علي فيو في بيراميدز هيلز اكتوبر للبيع

    Blocks logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوليتير بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٩١١ متر مربع

    ٩٨٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر بسعر مناسب مع إمكانية التقسيط

    RE/MAX Al Mohager logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جولف فيوز استلام فوري بفيو جولف نص تشطيب

    Properties-Today.com logo image

4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن فوري بفيو علي الأهرامات بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٢٩٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في جولز بفيو علي الأهرامات بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

2

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٢٢٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة خلابة على المناظر الطبيعية - 900 م

    RE/MAX Al Mohager logo image

5

    7+

    ٥١٢ متر مربع

    ٨٢٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في كمبوند بروميناد ريزدنس موقع مميز

    بروميناد ريزيدنس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل - إطلالة بانورامية - سعر مناسب

    RE/MAX Al Mohager logo image

4

    7

    ٣٠٥ متر مربع

    ١٠١٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بإطلالة خلابة على المناظر الطبيعية

    RE/MAX Al Mohager logo image

4

    6

    ٣٢٠ متر مربع

    ٦٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن في بيراميدز هايتس بالتقسيط علي 9 سنوات

    Property  Hills. logo image

3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٩٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس كبير؛ بسعر منافس - جدار

    RE/MAX Al Mohager logo image

4

    5

    ٣٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لاجون- خطة سداد طويلة الأجل مميزة في ذا كراون

    RE/MAX Al Mohager logo image

3

    6

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بكمبوند بيراميدز هايتس فيو لاند سكيب

    Property Hills VIP logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام 3 شهور موقع مميز جدا بأقل سعر

    Apart Real estate logo image

4

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٩٤٬٦٥٠ جنيه/متر مربع