عقارات للبيع في طريق مصر اسكندرية الصحراوي, صفحة 4

3,770 عقارات أخرى
  • 11

    منزل مزدوج

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري توين هاوس متشطب بالكامل للبيع ذا كراون

    Driven Properties logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    6

    ٤٠٧ متر مربع

    ٧٦٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الريف الاوروربي

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الريف الاووبي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ٢٬١٠٠ متر مربع

    ٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند نيو جيزة ويستريدج

    Premium Real estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٨٥٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس كورنر بموقع مميز

    Home Select for real estate logo image

4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٧٣٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري تاون هاوس كورنر 4غرف للبيع في نيو جيزه

    Driven Properties logo image

4

    4

    ٤٨٥ متر مربع

    ٥٤٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • بيراميدز هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Ora Developers
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,بيراميدز هيلز

    2 - 3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مساحة 290م بموقع مميز ب6اكتوبر اقساط

    property hills Elite logo image

3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مساحة 290م بموقع مميز ب6اكتوبر اقساط

    property hills Elite logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - بريكس - شقة من النوع أ - مساحة 200 متر مربع

    Crafters Real Estate logo image

    بريكس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٬٦٦٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون 208م فاخرة للبيع بأقل مقدم و اقساط

    property hills Elite logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٢٢٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | تاون هاوس | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٢٨٣ متر مربع

    ٩٨٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • بيراميد هيلز 2

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Ora Developers

    2 - 3 غرفة

  • 9

    فيلا

    ١٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيلا مستقله للبيع ذا كراون بالم هيلز

    Driven Properties logo image

3

    3

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤١٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط استلام شقه 3غرف للبيع في كمبوند جولز

    Driven Properties logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٤١٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٧٢٬٤٩٠ جنيه

    فيلتك متشطبة بـ872,490 ربع سنوي او 20مليون كاش

5

    5

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوليتير بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٩١٣ متر مربع

    ٩٨٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٬٥٢١٬١٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل بـ20مليون كاش او 1,5مليون مقدم

5

    5

    ٢١٢ متر مربع

    ٧٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر ڤيلا استلام فوري ديركت علي الجولف

4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٦١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ٤ تاون هاوس بإطلالة على الجولف

    Residia logo image

5

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    14 فيلا جادة ومؤهلة متاحة"7/4"

    Residia logo image

4

    6

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس علي ارض الجولف مباشرة في جولف فيوز

    Property  Hills. logo image

6

    6

    ٣٦٤ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في ذا كراون بالم هيلز بجوار جولف فيوز

    Property  Hills. logo image

6

    6

    ٣٦٧ متر مربع

    ٢٤٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ركني تشطيب كامل – المرحله السابعه-بالم

    Residia logo image

4

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٨٠٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٩٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فاميلى هاوس بفيو وسعر مميزين متشطب بالكامل فى PH

    Property Hills Star logo image

3

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ٧٢٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس تشطيب كامل – جولف فيوز | 28,000,000 جم

    Residia logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بموقع مميز في جولز اما نيو جيزة مباشرة

    Property  Hills. logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة | تصميم مخصص ومشرق بإطلالات على البحيرة

    Residia logo image

6

    6

    ١٬١٨٠ متر مربع

    ١٤٤٬٠٦٧ جنيه/متر مربع