عقارات للبيع في طريق مصر اسكندرية الصحراوي, صفحة 33

3,753 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    334m apartment for sale in new giza

    Tasweeq For Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ٨٣٬٨٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 450م فيو حمام سباحه مقدم 4م كاش 26م

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 500م من حسن علام قسط كوارتر مليون-توتال50م

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع بالقرب من الخمايل

    The Polygon logo image

    بروميناد ريزيدنس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع فيلا بالتقسيط بفيو مميز بأرقي موقع

    Square Real Estate logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤٠٥ متر مربع

    ٥٣٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٢٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم فورا تان هاوس مفروش فرش راقي تقسيط

    Square Real Estate logo image

3

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٨٥٬٠١٧ جنيه/متر مربع

  • 3

    قطعة أرض

    ٩٧٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارض تجاري علي الطريق الرئيسي للبيع| امام نيو جيزة

    Emkan for Real Estate logo image

٢٨٬٥٠٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 3

    قطعة أرض

    ٤٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارض تجاري علي الطريق الرئيسي للبيع| امام نيو جيزة

    Emkan for Real Estate logo image

١٤٬٠٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر ستاندالون فيلا للبيع بالتقسيط بفيو مميز

    Square Real Estate logo image

4

    4

    ٣١٨ متر مربع

    ٨٤٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة حصرية للبيع (نيو جيزة) 6 اكتوبر

    Hussien Farahat logo image

4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه / للبيع / بالم هيلز اكتوبر

    ERA Real Estate Egypt logo image

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري لاندسكيب فيو بأميز موقع

    Square Real Estate logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٥٩٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز تاونهاوس للبيع استلام فوري بفيو مميز

    Square Real Estate logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٧ متر مربع

    ٤٩٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع النموذج 9 تشطيب كامل بموقع متميز

    The Way logo image

5

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٣٢٬٧٩٦ جنيه

    شقة جاردن فوري متشطب قسط كوارتر ٤٣٢الف كاش 10مليون

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٢٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بموقع مميز جدا | استلام الآن بمقدم 14,5

    The Way logo image

5

    5

    ٢٧٨ متر مربع

    ٥٢٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بأقل سعر في نيو جيزة

    The Way logo image

5

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٧٥٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٣٥٬٠٠٠٬٠٠١ جنيه

    فيلا فندقيه بتشطيبات خمس نجوم للبيع والايجار مدد

    Nile House For Real Estate logo image

    جرانة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ٤٬٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استاندالون 1000 متر في كمبوند ايفي نيو جيزه

    Vida Solutions logo image

7

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين هاوس استلام فوري في نيو جيزة

    I-Move logo image

4

    4

    ٣٧٥ متر مربع

    ٨٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 229م بتشطيب فاخر في بيراميدز هايتس , فيو مفتوح

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٩ متر مربع

    ٢٥٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في نيو جيزة

    Flip logo image

3

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٨٥٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في the crown

    Hefnawy Group logo image

4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة في جولز بجوار بالم هيلز و نيو جيزة للبي

    Property Hills Star logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٢٦ متر مربع

    ٥٥٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة موقع مميز جدا

    Flip logo image

5

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع