عقارات للبيع في طريق مصر اسكندرية الصحراوي, صفحة 32

3,753 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن 3 غرف متشطبه للبيع في بيراميدز هايتس

    Driven Properties logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري تاون هاوس كورنر للبيع بيراميدز هيلز

    Driven Properties logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٨٠٨ متر مربع

    ١٣٦٬١٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل تاون هاوس مرتفع إطلالة مباشرة على ملعب الغولف

    RE/MAX Al Mohager logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٠٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مشرقة مرتفعة بإطلالة بانورامية ملعب الجولف

    RE/MAX Al Mohager logo image

4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع اول صف علي جولف في نيو جيزه

5

    5

    ٧٣٠ متر مربع

    ٧٥٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | تاون هاوس | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٢٧٨ متر مربع

    ١٠٠٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر- دفعة أولى 13.9 مليون جنيه مصري

    RE/MAX Al Mohager logo image

4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين 150م للبيع بأقل سعر بكمبوند جولز

    Property Hills Star logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين موقع مميز للبيع فوري ف نيو جيزة

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٨٠٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 3

    دوبلكس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي للبيع في سيتي فيو 2.0

    سيتي فيو, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٦٥٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولدن بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٥١٨ متر مربع

    ١١٥٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٥٢٠ متر مربع

    ٨٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 516 متر فيو الجولف استلام فورى قسط 6سنين

    property hills Elite logo image

6

    6

    ٥١٦ متر مربع

    ٢٢٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 516 متر فيو الجولف استلام فورى قسط 6سنين

    property hills Elite logo image

6

    6

    ٥١٦ متر مربع

    ٢٢٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٣٢٨ متر مربع

    ١٠٦٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | تاون هاوس | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

4

    5

    ٢١٩ متر مربع

    ٧٩٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٢١٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | شقة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

4

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٥٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مساحة 290م بموقع مميز ب6اكتوبر اقساط

    property hills Elite logo image

3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٢١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مساحة 290م بموقع مميز ب6اكتوبر اقساط

    property hills Elite logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر فيلا-موقع مميز-استلام فوري

    The Choice For Real Estate logo image

7

    7+

    ٦٣٥ متر مربع

    ٧٨٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في نيو جيزه

    Pyramids for real estate logo image

5

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    Apartments for sale in New Giza

    Pyramids for real estate logo image

2

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٥٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٣٣١٬٢٢٥ جنيه

    شقة فندقية بتشطيب كامل

    The Polygon logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٨٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في بيراميدز هيلز

    Guides Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٦٢٬٧١٧ جنيه/متر مربع