عقارات للبيع في طريق مصر اسكندرية الصحراوي, صفحة 26

3,753 عقارات أخرى
  • 8

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا - طابقين مرتفعين (نمط علوي) - إطلالة سيتي فيو

    RE/MAX Al Mohager logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل - إطلالة بانورامية - سعر مناسب

    RE/MAX Al Mohager logo image

4

    7

    ٣٠٥ متر مربع

    ١٠١٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل تاون هاوس للبيع في بيراميد هيلز شركه اورا

    West Field Property Consultancy logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٨ متر مربع

    ٣٨٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٥٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة - صف أول على ملعب الغولف - سعر مميز

    RE/MAX Al Mohager logo image

4

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ١٤٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مُجهزة بإطلالة على ملعب الغولف والبحيرة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مرتفع بتصميم مميز وحديقة واسعة

    RE/MAX Al Mohager logo image

5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الوحدة الوحيدة بنظام التقسيط في مشروع "جولف فيوز"

    RE/MAX Al Mohager logo image

7

    4

    ٤٤٥ متر مربع

    ٤٩٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٢٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس - إطلالة مباشرة على ملعب الغولف من جهتين

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٠٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع فوري في اب فيل بجوار بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٤٦ متر مربع

    ٢٦٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل تاون هاوس مرتفع إطلالة مباشرة على ملعب الغولف

    RE/MAX Al Mohager logo image

4

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٠٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 800 الف شقة 112 متر و اشتراك نادى الجزيرة.

    property hills Elite logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه ارضى بجاردن 197م+جاردن214م بقسط ربع سنوى

    بريكس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 326 متر بجنينة و رووف قسط على 9 سنين فى جولز

    property hills Elite logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٢٦ متر مربع

    ١٢٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس 380 م بإطلالة على لاندسكيب في جويا

4

    6

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في ذا كراون غير مجروحة وسعر مميز

    Rokn Real Estate logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150 متر بمقدم و قسط على 6 سنين فى جولز

    property hills Elite logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150 متر بمقدم و قسط على 6 سنين فى جولز

    property hills Elite logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150 متر بمقدم و قسط على 6 سنين فى جولز

    property hills Elite logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بإطلالة مزدوجة للبيع فى نيو جيزة

    The Way logo image

3

    3

    ٢٣٧ متر مربع

    ٩٢٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا فيو جولف للبيع في نيو جيزة

    I-Move logo image

5

    5

    ٨٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا فيو جولف للبيع في نيو جيزة

    I-Move logo image

5

    5

    ٨٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في بالم هيلز

    Pyramids for real estate logo image

4

    4

    ٢٨٨ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه تقسيط مقدم 795 الف 9.8م كاش ف بالم هيلز

3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٬٦٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتقسيط بمقدم مليون 250 الف بسعر 15م

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٧٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_للبيع اقل سعر تاون هاوس ميدل متشطب باميز فيو

    Gate real estate marketing logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    6

    ٣٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع