عقارات للبيع في طريق مصر اسكندرية الصحراوي, صفحة 25

3,753 عقارات أخرى
  • 9

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بافضل سعر في الماركت في نيو جيزة

    Rokn Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة امبرفيل نيو جيزة.

    Topaz Real Estate logo image

2

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٥٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدات مُجمعة للبيع

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلات جاهزة بموقع متميز جدا على الجولف ف نيو جيزة

    The Way logo image

6

    ٥٣٠ متر مربع

    ١٢٨٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة بموقع متميز جدا على الجولف ف نيو جيزة

    The Way logo image

5

    6

    ٥٣٠ متر مربع

    ١٢٨٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بلوكيشن مميز في ذا كراون بجوار جولف فيوز

    Property  Hills. logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م متشطبة بموقع مميز في ذا كراون بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    قطعة أرض

    ٧٩٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارض تجاري ادراي سكني التوسعات الشرقيه

    Emkan for Real Estate logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    ٢٥٬٢٠٠ متر مربع

    ٣١٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلم تاون هاوس مودرن فى ذا كراون بجانب جولف فيوز

    Property  Hills. logo image

3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٨٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا 383م 3/4 تشطيب و RTM بأميز موقع باكتوبر

    Property Hills Star logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٣٨٣ متر مربع

    ٢٢٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام ديسمبر فيو مميز جدا في بالم هيلز - ذا كراون

    Brokers Hub logo image

4

    4

    ٤٧٥ متر مربع

    ٥٣٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا جاهزة للمعاينة فى جولف فيو-بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٧٠٥ متر مربع

    ٩٩٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمساحة كبيرة بمقدم و اقساط استلام فورى

    Brokers Hub logo image

5

    4

    ٨٧٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 2غرف استلام فوري متشطبة بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ٣٠٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا استلام فوري جولف فيو في نيو جيزة

    I-Move logo image

5

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٨٬٦٦٣٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا استلام فورى نصف تشطيب فيو بحيره فى هضبة

    Property  Hills. logo image

5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 218 متر بجاردن في بيراميدز هايتس علي 9 سنوات

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٨ متر مربع

    ١٦٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للمعاينة اخر شقة متشطبة في بيراميدز هيلز

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٢٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بأطلالة على الاهرامات وقسط طويل

    Property  Hills. logo image

2

    2

    ١٨٤ متر مربع

    ٢٧٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا استلام فوري جولف فيو في نيو جيزة

    I-Move logo image

5

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبة استلام فوري للبيع في نيو جيزة

    متصدر

    I-Move logo image

2

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٩١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٣٨٧٬٠٠٠ جنيه

    دابل ڤيو على الاهرامات والمتحف المصري

    Remax Professional. logo image

    نيوم بيراميدز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٢١ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز في قلب الشيخ زايد بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٦ متر مربع

    ٢١٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل تاون هاوس كورنر في بالم هيلز سعر رائع جدا

    Rokn Real Estate logo image

4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٥٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 170متر بالمطبخ والتكيفات للبيع استلام فوري

    I-Move logo image

2

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٩١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل مستقل زاوية بمساحة 650 م مربعًا، جاهز للسكن

    Rokn Real Estate logo image

4

    4

    ٦٥٠ متر مربع

    ٤١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع