عقارات للبيع في طريق الفيوم الصحراوى, صفحة 20

542 عقارات أخرى
  • 15

    تاون هاوس

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس استلام فوري 215 متر بفيو الاهارمات

    متصدر

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١١٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شركه ليفيلز مشروع سولين

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٨٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر للبيع استلام فوري موقع مميز جدا

    Property Hills Star logo image

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٦٢ متر مربع

    ٢٧٬٦٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بفيو مميز في كمبوند صن كابيتال

    Abrag 2 logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع داخل كمبوند صن كابيتال موقع مميز

    Abrag 2 logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة علي فيو مميز في كمبوند متكامل في اكتوبر

    Property Hills Star logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٤٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر للبيع استلام فوري موقع مميز جدا

    Property Hills Star logo image

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م استلام فوري وتقسيط ع10س ومقدم 1.9Mف ش زويل

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا300م جاهزه للسكن امام نيو جيزة بالتقسيط المريح

    Property Hills... logo image

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٤٬٢٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس استلام فوري 187متر بقرب الاهرامات سعر قديم

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٨٧ متر مربع

    ١٨٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا+حديقة سوبرلوكس بدون مقدم +بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٠٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 151م 3غرف +حديقة 129م قرب مول مصر +قسط

    Property Hills... logo image

    ويست وودز, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ١٣٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 151م 3غرف +حديقة 129م قرب مول مصر +قسط

    Property Hills... logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ١٣٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا منفصلة 450م , 6 غرف جنب نيو جيزة قسط

    Property Hills... logo image

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بموقع متميز أمام الأهرامات

    Property Hills Star logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية فيلا مستقلة جاهزة للسكن بخصم كاش 45%

    Step One Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٦٧ متر مربع

    ٥٦٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 108م استلام فورى بفيو اهرامات بـ4,300,00 كـاش

    Step One Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٣٩٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160جاهزة للاستلام بإطلالة حمام سباحة -أفضل سعر

    Property Hills... logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقق فندقية

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية فيو اهرامات بادارة هيلتون تقسيط 15 سنة

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في Sun Capital استلام فوري

    Property Hills Star logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع 210 م كمبوند Sun Capital

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٠٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقيه امام المتحف المصرى قسط يصل الى 15 سنة

    CBE New Homes logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى فندق هيلتون 750 الف مقدم قسط حتى15سنة

    CBE New Homes logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشه للبيع فى فندق هيلتون بالاقساط حتى15سنة

    CBE New Homes logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالقرب من نيو جيزه/باقل سعر/استلام فوري/قسط

    Property Hills... logo image

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٦٥ متر مربع

    ١٦٬٤٣٨ جنيه/متر مربع