عقارات للبيع في الحي الاول, صفحة 4

130 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بمقدم5% بالتقسيط ع اطول فترة بدون فوائد

    Square Real Estate logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفترة محدودة امتلك شقتك بمقدم5% تقسيط ع10سنين

    Square Real Estate logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة ارضي بجاردن غرفتين | ريسيل تكملة اقساط

    Gate real estate marketing logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٥٠٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو دبل غرفة وصالة للبيع في اكتوبر الحى الأول

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٨٢٬٤٠٠ جنيه

    شقة 183 م فيو مميز في ويست ليفز بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٨٣ متر مربع

    ٦٦٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ع اعلي تبة جنب نيو جيزة \ مدينة الخمائل

    NABAJ logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٣٥٥ متر مربع

    ٩٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٣٢٬٤٠٠ جنيه

    ستديو أرضي بجاردن في موقع مميز بمدينة ٦ أكتوبر

    The Polygon logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥١٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر في قلب الشيخ زايد – مدينة الخمائل

    NABAJ logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٣٥٥ متر مربع

    ٩٬١٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٤٠٢٬٠٠٠ جنيه

    مجموعة العطال - ويست ليفز زايد

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 181جاهزة للسكن فورًا بتشطيب مودرن في o west

    property hills Elite logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ١٣٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل سعر، قسط ربع سنوي ٢٧٥ الف، السعر ١١ مليون

    متصدر

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165م بجوار نيو جيزه ب565الف مقدم او كاش6مليون

    Property Hills... logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر تنافسي بالتوسعات الشرقية بجوار بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 120م بالشيخ زايد اقساط علي 10سنوات

    property hills Elite logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متقسمه ست استوديوهات للبيع 6 اكتوبر حي اول

    الاصالة للتسويق العقاري logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165م بجوار نيو جيزه ب565الف مقدم او كاش6مليون

    Property Hills... logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للاستثمار شقة بها 4 استوديوهات 6 اكتوبر

    Hk Realestate logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديوهات للبيع 6 اكتوبر الحي الاول خطوات لجامعه

    الاصالة للتسويق العقاري logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن سعر لشقة غرفتين 105م بجانب نيوجيزة

    Property Hills Star logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165م بحري فيو مفتوح أمام هايبر الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٢٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي مع جاردين خاص في ويست ليفز – موقع مميز بج

    BGCO Real Estate logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165م بحري فيو مفتوح أمام هايبر الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٨٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند leaves العتال لوكيشن مميز

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٤١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – 6 استديوهات بموقع مميز بمدينة 6 أكتوبر

    Zayed Gate logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر فاخر 355م بحمام سباحه بالتقسيط 7س

    property hills Elite logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٥٥ متر مربع

    ٨٬٤٥٠ جنيه/متر مربع