شقق للبيع في حدائق اكتوبر, صفحة 3

1,407 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٠٧٣٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب10% وقسط على 120 شهر في 163م بقسط شهري 24K

    Promax Property Investors logo image

    مساكن سامايا, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٢٤٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ف كمبوند كالما الترا سوبر لوكس تكملة اقساط

    Core Real Estate Development logo image

    كالما, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦١٣٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 10% وقسط على 96 شهر في 132م قسط ربع سنوي 102K

    Promax Property Investors logo image

    مساكن سامايا, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٧٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٧٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بمقدم 347K وقسط على 10سنين في ZAT -Voya

    Promax Property Investors logo image

    ذات, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل جرين جاردنز حدائق اكتوبر

    Guides Real Estate logo image

    جرين جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • أكاسيا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٠٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al Rashed
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,أكاسيا

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٬١٨٣٬٩٠٩ جنيه

    شقه 131م موقع مميز بخصم يصل الي 25% واقساط علي 10س

    Evergreen Properties logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣١٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن خاص استلام قريب واقساط بتوصل ل10سنين

    Evergreen Properties logo image

    فيدا ريزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٦٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كمبوند دجله جاردنز دور ارضي

    دجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ستوريا بارك – حدائق 6 أكتوبر

    متصدر

    Aqar Dayem logo image

    استوريا بارك, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٢٣٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م ناصية | 3 غرف | سوبر لوكس | جاردن سيتي

    متصدر

    Aqar Dayem logo image

    أجياد جاردن سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • فيدا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٨٨٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Elaf Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,فيدا ريزيدنس

    1 - 6 غرفة

  • 9

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 350الف امتلك شقتك في خلال سنه واطول مدة سداد

    Pro Master Real estate logo image

    رحاب اكتوبر سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بجاردن خاصه يعني مفيش حد فوقك يزعجك ولا تحتك

    Pro Master Real estate logo image

    الشمس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 5% وقسط على 10 سنين - 155م فيو مفتوح - ETALA

    Promax Property Investors logo image

    إيتالا, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب5% وقسط على 120 شهر في 190م 3 غرف فيو مفتوح

    Promax Property Investors logo image

    إيتالا, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل ب اقل سعر في السوق 195 متر

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٠٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • روك إيدن

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Rock developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,روك ايدن

    3 - 4 غرفة

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق اكتوبر المربع الذهبي - مسلسل 3

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 3 دقيقتين لشارع النوادي مساحة 205م

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٤٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك استلام فوري بحدائق اكتوبر بمقدم 990 الف

    ارض المخابرات, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٣٩٩٬٢٠٠ جنيه

    شقة ١٤٩ متر ببيتا ريسيدنس حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٢٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٨٩٨٬٦٠٠ جنيه

    شقة ١٧٤ متر ببيتا ريسيدنس حدائق اكتوبر

    متصدر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٣٩٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • بيتا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٥١٧٬٩٢٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Beta Egypt
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,بيتا ريذيدانس

    3 غرفة

  • 14

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف فيو مميز ببيتا ريسيدنس باقل مقدم وقسط/8 س

    Evergreen Properties logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 149م 3 غرف و2 حمام في بيتا ريزدنس

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٢٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٠٠٬٠٠٠٬٧٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اكتوبر بدوان فوائد اميز للوكيشن

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٬٢١٢٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بدون فوائد داخل اكتوبر مسلسل 4

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في أكتوبر بقت أقرب مما تتخيل

    Pro Master Real estate logo image

    جيران رزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • كنز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    First Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,كمبوند كنز

    3 غرفة