شقق للبيع في جيران رزيدنس

18 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    120م فيو مميز جدا بقسط شهري 29K لمدة 108 شهر

    متصدر

    Promax Property Investors logo image

    جيران رزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في أكتوبر بقت أقرب مما تتخيل

    Pro Master Real estate logo image

    جيران رزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بيتا جرينز حدائق أكتوبر استلام فوري

    BETA EGYPT logo image

    جيران رزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٤٩٥٬٠٠٠ جنيه

    139م فيو مميز بمقدم يبدا من 5% وقسط يصل الى 9 سنين

    Promax Property Investors logo image

    جيران رزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٣٢٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٤٩٥٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب10%وقسط يصل ل9 سنين في 139م 3 غرف بسعر مميز

    Promax Property Investors logo image

    جيران رزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٣٢٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 109م² 3غرف بجاردن 25 م² – كمبوند جِـيـرَان

    Foton Real Estate logo image

    جيران رزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٢٥٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٨٥٬٣٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بيتا ريزيدنس حدائق أكتوبر استلام 2.5 سنة

    BETA EGYPT logo image

    جيران رزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٤٩٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 99 م² 2غرف على محور النوادي – كمبوند جِـيـرَان

    Foton Real Estate logo image

    جيران رزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٢٧٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 181م² 4غرف على محور النوادي – كمبوند جِـيـرَان

    Foton Real Estate logo image

    جيران رزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٢٧٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 188م² أرضي بحديقة 69 م² – كمبوند جِـيـرَان

    Foton Real Estate logo image

    جيران رزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٢٨٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 191م للبيع في سمايا ريزيدنس حدائق أكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    جيران رزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٢٣٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م للبيع في سمايا ريزيدنس حدائق أكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    جيران رزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 131م² في الGolden Square حدائق أكتوبر بالتقسيط

    Foton Real Estate logo image

    جيران رزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ١٨٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه 55 م² + 48م² جاردن Golden Square حدائق أكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    جيران رزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٤٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين - بيتا ريزدنس حدايق اكتوبر - علي 9 سنين

    BETA EGYPT logo image

    جيران رزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤١٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف \ بيتا ريزدنس حدايق اكتوبر \ علي 9 سنين

    BETA EGYPT logo image

    جيران رزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤١٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٨١٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام سنتين و نص علي 9 سنين الاول مره

    BETA EGYPT logo image

    جيران رزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٨٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه 55 م² + 48م² جاردن Golden Square حدائق أكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    جيران رزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٤٬٩٤٥ جنيه/متر مربع