شقق للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 113

7,633 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 85م متشطبه في ذا هيلدج زايد تقسيط 10 سنين

    Vida Solutions logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٩٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة بالكامل للبيع في ويستاون

    Properties-Today.com logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استديو استثمارك الذكي يبدأ من هنا

    Roots Development logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٥٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م ريسيل متشطبةبسعر اقل من الشركة ف ناياويست

    Property Group logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند كيان 90 م

    Properties-Today.com logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروش في كمبوند ايتابا-الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٦٦٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة مميزة وموقع رائع، عرض خاص بسعر مميز.

    Roots Development logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٠٨٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه147م 3 غرف فى قلب الشيخ زايد بالقسط على 8 سنوات

    متصدر

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ١٧٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في مدينة الخمايل – الشيخ زاي

    Home city real estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٬٨٠٠ متر مربع

    ٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في زايد هايتس – بالقرب من البوابة

    RE/MAX Everest logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٥١ متر مربع

    ٢٤٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الخمائل مع الاثاث كامل امام هايبر وان

    Vida Solutions logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو يبيع نفسه بنفسه | زيد ويست

    Roots Development logo image

استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٤٥٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أول استخدام في أبراج زد – الشيخ زايد

    Properties-Today.com logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٨٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لاند سكيب فيو للبيع ب ويستاون سوديك ويست

    Topaz Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٦٢٢٬٠٠٠ جنيه

    124م كاملة التشطيب فيو Pool بمقدم 10% وقسط 7 سنوات

    Promax Property Investors logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٨٥٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه الشيخ زايد كمبوند فيلدج ويست استلام فوري

    Vida Solutions logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٧٩٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في تيراس - نصف تشطيب

    Properties-Today.com logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٥٣٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م استلام فوري متشطبة ف جنة زايد1خالصة اقساط

    Property Group logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه 167م+حديقة116م متشطبه بالكامل

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٣٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو مباشر على الووتر فرونت (Waterfront) - 205

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بجاردن للبيع في كيان فيو لاند سكيب مميز

    Properties-Today.com logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في زيد- G+10

    RE/MAX Everest logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 147م للبيع في الشيخ زايد خلف جامعة النيل

    Property Hills Star logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٤٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو لاند سكيب استلام فورى فى اليجريا فى بيفرلى

    Property Hills VIP logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع