شقق للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 112

7,633 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٤٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند كيان 90 م في الشيخ زايد

    Properties-Today.com logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    زيد الشيخ زايد غرفتين للبيع متشطبه بالتكيفات

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالشيخ زايد مساحة190م متشطبة بالكامل اقساط

    property hills Elite logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٤٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ZED West – موقع مميز

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٨٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند زايد ريجنسي الشيخ زايد بسعر مميز

    Vida Solutions logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٩٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في زايد تقسيط علـى10سنين بمقدم 500 ألف

    The Way logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٤٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 128م 3 غرف مقدم يبدأ من 5% وقسط حتى 10 سنين

    Promax Property Investors logo image

    كوي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٥٢٬٤٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن للبيع بأميز سعر وفيو بفيليدج ويست

    Property Hills Star logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٧٨٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 185م بحديقة متشطبه تقسيط على 8 سنين جنب هايبر

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٤٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ZED West – موقع مميز

    Gate real estate marketing logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٨٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في فيلدج ويست متشطبه بالفرش استلام فوري

    Rokn Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٩٤٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    قريب من استريب مول و الصحراوي

    X Hub logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٨٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام خلال سنة كاملة التشطيب

    Roots Development logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ١٠٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في موقع مميز بقلب الشيخ زايد – بيت الوطن

    RE/MAX Everest logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بنتهاوس متشطبه في شيخ زايد دورا فيلدج ويست

    Crown Stone Realty logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بفيو مفتوح بقسط5.5K وتقسيط ع12س مقدم6.70K

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في بيت الوطن – موقع استثنائي

    RE/MAX Everest logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بأقل مقدم 5%فقط واقساط طويلة 10

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقه تشطيب سوبر لوكس في قلب زايد القديمه

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٧٦٨٬٧٠٠ جنيه

    شقه استلام قريب في قلب زايد القديمه

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٦٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 185م بحديقة متشطبه تقسيط على 8 سنين جنب هايبر

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110م متشطبه في ذا هيلدج زايد تقسيط 10 سنين

    Vida Solutions logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجنينة أقل سعر فى زايد جنب ايتابا متاح قسط 10س

    property hills Elite logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الخمايل للبيع بافضل سعر متشطبه بالكام

    Element logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م متشطبه في ذا هيلدج زايد تقسيط 10 سنين

    Vida Solutions logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع