شقق للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 111

7,633 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه جاهزه للاستلام فورى فى سوديك قسط8س بزايد.

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 10.1 تكملة اقساط - موقع مميز جدا - فيو بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٧٧٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في زايد هايتس وبالتقسيط علي سنتين

    Master Key logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل اجمالي شقة 175م بالتقسيط - موقع مميز

    Emtdad Real Estate logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 300م متشطب بالكامل بقلب زايد بمقدم 3 مليون

    متصدر

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع بإطلاله على اللاندسكيب و بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة في زد ويست | مدينة ذكية

    Properties-Today.com logo image

1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٩٦٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات للبيع في كمبوند AlKarma Kay

    Property Group logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٩٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬١٠٤٬١٠٠ جنيه

    فرصة للسكن الفوري شقة بموقع مميز 3 غرف بأقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١١١٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 300م متشطب بالكامل بقلب زايد بمقدم 3 مليون

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة اول طرح 5% مقدم قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٨٩٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 300م متشطب بالكامل بقلب زايد بمقدم 3 مليون

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقه ٣ غرف للبيع في جنه ١

    Master Key logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة غرفة نوم واحدة فيZed West الشيخ زايد

    Smart-Homes Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 300م متشطب بالكامل بقلب زايد بمقدم 3 مليون

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب خاص و استلام فوري بموقع مميز- جنة زايد1

    Property Group logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فيو علي النادي الاهلي في زايد ريجنسي

    Master Key logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة في قلب جنة زايد 2 بموقع مميز داخل المشروع

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف قلب الشيخ زايد مساحة 190م موقع مميز

    property hills Elite logo image

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٢١٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬١٠٤٬١٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شقة لقطة استلام فوري وتشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١١١٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في زايد بمقدم 385 ألف أقساط علـى10سنين

    The Way logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 56م فيو مميز فى ابراج زيد ويست بالشيخ زايد

    MRG Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام فوري ب جراند هايتس 130م

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جرين 6 بموقع مميز فى 6 أكتوبر

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٣٧٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه للبيع وبالتقسيط في الكناريا

    Master Key logo image

    كناريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع