شقق استوديو للبيع في الجيزة, صفحة 7

297 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مميز للبيع داخل زيد الشيخ الزايد

    Citizen Home logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع كمبوند *Village west* مساحه : 75 م

    Genova Investment logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو دبل غرفة وصالة للبيع في اكتوبر الحى الأول

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ستوديو للبيع في Zed Towers

    I-Move logo image

استوديو

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 104متر في باديا بالم هيلز للبيع

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٣٣٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع في ابراج زيد

    West Field Property Consultancy logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو عقد قديم 2023 للبيع بسعر مميز جدا مقدم وقسط

    Brokers Hub logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في زيد ويست

    Buyerside logo image

استوديو

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٠٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو مميز للبيع كمبوند بيفرلى هيلز الشيخ زايد

    Topaz Real Estate logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في كمبوند زد ويست الشيخ زايد

    DMG logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٩٬١٥٩٬٧٥٤ جنيه

    استديو للبيع 60م كمبوند بالم هيلز تسهيلات 7 سنوات

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٥٢٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٧٢٦٬١٣٣ جنيه

    استوديو 76 م للبيع في Zed West – الشيخ زايد

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٩٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٧٧٬٧٠٤ جنيه

    ستوديو للبيع في زيد ويست

    Buyerside logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ١٠٣٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 59م للبيع في أبراج زيد Tower C دور9 استلام

استوديو

    2

    ٥٩ متر مربع

    ١٠٥٬٠٨٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو برووف بحري بموقع مميزلاند سكيب فيو

    Roots Development logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٧٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٩٠٬٥٢٥ جنيه

    استوديو للبيع متشطب بالكامل - مع تكييفات في أورا

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٠٣٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٣٢٬٤٠٠ جنيه

    ستديو أرضي بجاردن في موقع مميز بمدينة ٦ أكتوبر

    The Polygon logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥١٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٨٣٬٢٠٠ جنيه

    استوديو بالدور الأول بجوار فيلات بمساحة مفتوحة

    The Polygon logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٩٦٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في Core – O West

    I-Move logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في OWest – كلوب ريزيدنس

    I-Move logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧١ متر مربع

    ٧٠٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في ZED Park – دور أرضي

    Home Select for real estate logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٩٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬١٠٢٬٤٠٠ جنيه

    استلام فوري - شقه تشطيب كامل - تكييفات - زد ويست

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٧ متر مربع

    ١٣١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٧٦٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع كمبوند فيلدج ويست فيو لاند سكيب

    Genova Investment logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٦٣٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٧٦٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في دجويا

    RE/MAX Al Mohager logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٤٩٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الآن فى ويست كورتس | قسط حتى 12 سنة

    Morshedy Group logo image

    ويست كورتس, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع