شقق استوديو للبيع في الجيزة, صفحة 5

298 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٤٬٣٠١٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع في فيلدج ويست فيو لاند سكيب مرحله أول

    Genova Investment logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٥٧٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فريد - موقع مميز - اطلالة جميلة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٩١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع باقل سعر في الماركت في زد تاورز

    I-Move logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٦١٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو مع عرض مميز، بأقل سعر في الماركت

    Roots Development logo image

استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ١٤٢٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استديو متشطبه بالكامل ف 6 اكتوبر كمبوند نيوم

    Vida Solutions logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٣٢٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٦٥٬٩٩٩ جنيه

    ستوديو 88 متر كامل التشطيب بالتقسيط في Zed West

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٩٣٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٦٥٬٩٩٩ جنيه

    ستوديو 88 متر كامل التشطيب بالتقسيط في Zed West

استوديو

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٩٣٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٦٥٬٩٩٩ جنيه

    ستوديو 88 متر كامل التشطيب بالتقسيط في Zed West

استوديو

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٩٣٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٣٤٬٥١٢ جنيه

    ستوديو في موقع مميز بجاردن في كيان

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 104متر باديا بالم هيلز اكتوبر الجديده

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٣٣٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مميز في كمبوند بادية بأقل سعر وأفضل موقع

    Gate real estate marketing logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٤٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٣٥٬٩٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Badya بالم هيلز | استلام 2026

    Properties-Today.com logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٤٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٠١٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع كمبوند فيلدج ويست فيو لاند سكيب

    Genova Investment logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٥٧٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٣٤٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع في فيلدج ويست دره مرحله ثانيه

    Genova Investment logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٥٧٬٧٨٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بروف للبيع في بالم باركس 50م مفروش بالكامل

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٣٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لوكيشن مميز كامل التشطيب في Village West

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٤٢٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو متشطب بالتكيفات للبيع في زيد ويست

    Crown Stone Realty logo image

استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 56م فيو مميز فى ابراج زيد ويست بالشيخ زايد

    MRG Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو يبيع نفسه بنفسه | زيد ويست

    Roots Development logo image

استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٤٥٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استديو استثمارك الذكي يبدأ من هنا

    Roots Development logo image

استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٥٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استوديو في امبرفيل نيو جيزه

    plan-B logo image

استوديو

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٩٩٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو برووف للبيع في بالم باركس 55م مفروشه

استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بروف للبيع في كمبوند بالم باركس 50م مفروش

استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو دبل غرفة وصالة للبيع فى مدينه ٦ اكتوبر الحي

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع بالتقسيط امام نادي الصيد اكتوبر

    Rokn Real Estate logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٨٬١١٧ جنيه/متر مربع