بيوت و فلل 5 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 62

1,567 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Standalone استلام فوري | O West | بسعر شقه

    متصدر

    ROCK VINE logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٨٣٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيره بالقرب من مول العرب 536م +جاردن 372م

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ١٤٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع 278-متشطبة بالكامل بوليفارد هيلز

    Abrag Real Estate logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٧٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر استاند الون استلام فوري متشطب في مونتن فيو

    متصدر

    ROCK VINE logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٣٥ متر مربع

    ١٤٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جولف صف أول للبيع في المنطقة الأولى

    Flip logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٨٠٠ متر مربع

    ١٠٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر وقسط فيلا فاخرة1184م بالم هيلز استلام فورى

    Property Hills... logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ١٬١٨٤ متر مربع

    ٩٬٥٠١ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بحمام سباحة مساحة ٩٠٠ متر، تقسيط

    متصدر

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٩٠٠ متر مربع

    ١٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع كمبوند - جرين فيلدج - التوسعات الشرقيه

    Guides Real Estate logo image

    بيراميدز ووك, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة 487م استلام فوي كمبوند جولز .

    Abrag 2 logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٨٧ متر مربع

    ٥٠٬٣٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في باديا اقل سعر في السوق 4 غرف

    Premises logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٤٠١ متر مربع

    ٤٨٬٦٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | فيلا مستقلة كاملة التشطيب في مشروع O West

    Real Vision logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٠٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلامنفصلة500م+ حديقة405م +متاح تقسيط

    متصدر

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للبيع في كمبوند نيو جيزة موقع وفيو مميز جدا

    IHouse development logo image

5

    6

    ٤٩٠ متر مربع

    ١٠٢٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع – كمبوند Pyramids Walk -اكتوبر

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    بيراميدز ووك, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٥٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في جراند هايتس

    Beltone logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٧٣٥ متر مربع

    ٦٢٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر مغري فيلا مرحله ٤ (٣٠٠٠) مترموقع مسجله

    Golden Star Real Estate logo image

    وادي النخيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٥١٠ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان فيلا 556م جاهزه للسكن امام جامعه النيل

    Property Hills... logo image

    جدار, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٥٦ متر مربع

    ١٧٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر وقسط فيلا فاخرة1184م بالم هيلز استلام فورى

    Property Hills... logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ١٬١٨٤ متر مربع

    ٩٬٥٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٣٢٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع 342م-متشطبة-كمبوند بوليفارد هيلز

    Abrag Real Estate logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ٧٢٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل للبيع في بالم هيلز وود فيل استلام فوري

    Element logo image

    بالم هيلز وودفيل, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٢٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 370م+حديقة350م بسعر شقه قرب مول العرب قسط

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٨٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع نصف تشطيب كمبوند الشروق - اكتوبر

    Amaken For Real Estate logo image

    كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٠٦ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أو ويست فيلا للبيع تايب B استلام فوري موقع مميز

    Element logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٦٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٠٧٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع نموذج (2) في ذا كراون- بالم هيلز

    Real Vision logo image

5

    6

    ٣٦٠ متر مربع

    ٦٦٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع مع بدروم مع مساحه جاردن 800 متر

    Home Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…