بيوت و فلل 5 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 61

1,567 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلا منفصله 751م قرب بالم هيلز +متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٧٥١ متر مربع

    ٨٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصلة استلام فورى متشطبه بدون مقدم وبالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم حالا فيلا ب ماونتن فيو 245م متشطبه تقسيط 7س

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلا منفصله 707م قرب بالم هيلز +متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٧٠٧ متر مربع

    ٩٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 402م بالشيخ زايد خلف مول العرب قسط 10 سنين

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٠٢ متر مربع

    ١٢٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصلة استلام فورى متشطبه بدون مقدم وبالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو جيزة بلاتوه, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك بمقدم 400 ألف وتسهيلات حتى 10 سنوات

    New Build Developments logo image

    شارع حوض 16 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ٣٦٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا 208م استلام فورى جنب بالم هيلز,قسط

    Property Hills... logo image

5

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٢٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلا منفصله 707م قرب بالم هيلز +متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٧٠٧ متر مربع

    ٩٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا 208م استلام فورى جنب بالم هيلز,قسط

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٢٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلا منفصله 707م قرب بالم هيلز +متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٧٠٧ متر مربع

    ٩٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مستقلة للبيع – بالم هيلز

    Beltone logo image

5

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصلة استلام فورى متشطبه بدون مقدم وبالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصلة استلام فورى متشطبه بدون مقدم وبالتقسيط

    Property Hills... logo image

    الباتيو, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلا منفصله 707م قرب بالم هيلز +متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٧٠٧ متر مربع

    ٩٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالقرب من نيو جيزه/باقل سعر/استلام فوري/قسط

    Property Hills... logo image

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٦٥ متر مربع

    ١٦٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا 208م استلام فورى جنب بالم هيلز,قسط

    Property Hills... logo image

5

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٢٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلا منفصله 707م قرب بالم هيلز +متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    سوان ليك اكتوبر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٧٠٧ متر مربع

    ٩٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 436م في جراند هايتس خلف مول العرب تقسيط10س

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٤٣٦ متر مربع

    ٢٩٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا 208م استلام فورى جنب بالم هيلز + قسط

    Property Hills... logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٢٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم حالا فيلا ب ماونتن فيو 245م متشطبه تقسيط 7س

    Property Hills... logo image

5

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بفيو حمام سباحه خلف مول العرب قسط 9س

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا 500م + جاردن 405م بالتقسيط المريح

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا 208م استلام فورى جنب بالم هيلز,قسط

    Property Hills... logo image

5

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٢٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة610م للبيع في كمبوند الصفوة بالشيخ زايد

    الصفوة, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…