بيوت و فلل 5 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 60

1,567 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 351م استلام فورى من هايد بارك قرب مول مصر 8س

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٥١ متر مربع

    ١٩٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله 342م متشطبه+حمام سباحه بالشيخ زايد 10س

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٤٢ متر مربع

    ١٧٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلا منفصله 858 م قرب بالم هيلز +متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    سوان ليك اكتوبر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٨٥٨ متر مربع

    ٤٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة بحديقة خاصة بالقرب من مول العرب | تقسيط

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٦١ متر مربع

    ١٩٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – فيلا مستقلة في ذا كراون، بالم هيلز

    Beltone logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٩٧٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله 342م متشطبه+حمام سباحه بالشيخ زايد 10س

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٤٢ متر مربع

    ١٧٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة بحديقة خاصة بالقرب من مول العرب | تقسيط

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٦١ متر مربع

    ٢٦٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 280م للبيع من الاهلي صبور في الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورًا فيلا 245م متشطبة في ماونتن فيو تقسيط7س

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كورنر للبيع – آيفوري هيل، نيو جيزة

    Houses and More For Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ٩٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية فيلا مستقلة جاهزة للسكن بخصم كاش 45%

    Step One Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٦٧ متر مربع

    ٥٦٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا 405م امام نيو جيزة بالتقسيط المريح

    Property Hills... logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٤٠٥ متر مربع

    ١١٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا 405م امام نيو جيزة بالتقسيط المريح

    Property Hills... logo image

5

    5

    ٤٠٥ متر مربع

    ١١٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله 342م متشطبه+حمام سباحه بالشيخ زايد 10س

5

    5

    ٣٤٢ متر مربع

    ١٧٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا فاخرة 298م موقع مميز ع 10 سنوات

    Property Hills... logo image

    شارع حوض 6 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٩٨ متر مربع

    ١٣٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 286م من بالم هيلز استلام فوري بجوار مول مصر

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٨٦ متر مربع

    ١٦٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورًا فيلا 245م متشطبة في ماونتن فيو تقسيط7س

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورًا فيلا 245م متشطبة في ماونتن فيو تقسيط7س

    Property Hills... logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 351م استلام فورى من هايد بارك قرب مول مصر 8س

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٥١ متر مربع

    ١٩٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورًا فيلا 245م متشطبة في ماونتن فيو تقسيط7س

    Property Hills... logo image

    الباتيو, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 436م فاخرة في جراند هايتس – تقسيط 10 سنوات

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٣٦ متر مربع

    ١٦٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلا منفصله 858م قرب بالم هيلز +متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٨٥٨ متر مربع

    ٤٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٨٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دور واحد للبيع في اويست ٣٢٠م استلام فوري مميز

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٢٠ متر مربع

    ١١٨٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في جراند هايتس مع حمام سباحة – 70

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٤٥ متر مربع

    ١٠٧٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة بحديقة خاصة بالقرب من مول العرب | تقسيط

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٦١ متر مربع

    ١٩٬١٥٧ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…