شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 611

16,754 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 152م 3 غرف+جاردن متشطبه من بالم هيلز قسط 8سنين

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة راقية للبيع بالحي الثالث|٦ أكتوبر|جاهزة للسكن

    Remax Style logo image

    الحي الثالث, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل في فاي موقع مميز

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٩٩٦٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك شقتك 148م بــ27 ألف للمتر في زايد بفيو لاجون

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم في قلب زايد شقه173م بالتكيفات امام ابراج زيد

    Property Hills... logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٤٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل اقل من ماركت فوري فيو مفتوح vye سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٧٠٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 130م+حديقة 65م سوبرلوكس فالشيخ زايد قسط

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 171م +جاردن متشطبه استلام فورى قرب مول مصر 8س

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٢٠٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اهم منطقة مركزية في كومباوند البشاير

    Mkank Estate | مكانك العقارية logo image

    حي البشاير, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة 148م 3 غرف+ جاردن فيو مفتوح قسط ع 10سنه

    متصدر

    Property Hills... logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 130م+حديقة 65م سوبرلوكس فالشيخ زايد قسط

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    ببيع شقتي 160م كاملة التشطيب والمرافق استلام فوري

    New Home for Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٤٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم في قلب زايد شقه173م بالتكيفات امام ابراج زيد

    Property Hills... logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٤٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165م +جاردن 90م للبيع الترا لوكس في اشراقه

    اشراقة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    باعلي عائد و اقل سعر شقة في زايد بسعر 27 الف للمتر

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في دريم لاند – إطلالة حمام سباحة

    دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٦٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    باعلي عائد و اقل سعر شقة في زايد بسعر 27 الف للمتر

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    133م تشطيب بحري صريح تشطيب فندقي في تالة

    تالة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٣٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 130م+حديقة 65م سوبرلوكس فالشيخ زايد قسط

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم في قلب زايد شقه173م بالتكيفات امام ابراج زيد

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٤٠٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مرخصة اكسترا فيو مميز سكن خاص بالتعاون

    Al Beltagy Real Estate logo image

    كوبرى ترسا, الهرم, حي الهرم, الجيزة

    3

    1

    ١٧٠ متر مربع

    ١٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى موقع لقطة للبيع بالحى الثامن ب 6 أكتوبر

    Housing Realestate logo image

    الحي الثامن, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١٩٬٨٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 211متر ابراج زد 3غرف3حمام غرفه مربيه

    Alfa Property logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٨٠٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شق

    شركة عقارات مصر logo image

    شارع التحرير, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سوبر لوكس فى شارع العريش الهرم

    Housing Realestate logo image

    شارع العريش, العريش, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع