شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 554

16,754 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٢٬٢٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع - مارفيل - نيو زايد

    Next Estate logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٦٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في حدائق الاهرام بوابة 1 خلفية حانبية

    Ahmed Hassan For Real Estate logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١٧٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بحدائق اكتوبر المربع الذهبي - مسلسل 3 قطعه 719

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في حدائق الاهرام بوابة احمس واجهة

    Ahmed Hassan For Real Estate logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 173م تشطيب كامل في شارع النزهه قلب الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٨٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في المربع الذهبي موقع مميز بجوار شارع النوادي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بتسهيلات في حدائق الاهرام واجهة بوابة4

    Ahmed Hassan For Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٩٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق الاهرام شقه واجهه بسعر لقطه

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر لشقه ٣ غرف في اي سيتي اكتوبر !!

    Real Vision logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٥٥ متر مربع

    ٧٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فيو حمام سباحة ف الشيخ زايد تقسيط 12سنة

    Property Hills Star logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في المربع الذهبي خطوات لشارع النوادي والخدمات

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 245م تفرعات البطل احمد عبد العزيز

    Property insider logo image

    شارع البطل احمد عبد العزيز, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٦٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى بحديقه مدخل خاص للبيع حدائق الاهرام بوابة4

    Ahmed Hassan For Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطعه 40 في مسلسل 3 قرعه 2017 نقسيمه مربعه

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطعة 75 مسلسل 3 قرعة 2017 مساحة 150م + 120م جاردن.

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 35% واستلم شقة بحدائق الاهرام وقسط على 3سنين

    مجدي سليم للتطوير العقاري logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية لامتلاك 150م استلام فوري بمقدم 900 ألف

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 125م بموقع وسعر مميزين واستلام فورى

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٣٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 0% شقة استلام فوري متشطبة من سوديك الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٢٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو مفتوح للبيع في حدائق الاهرام بوابة3

    Ahmed Hassan For Real Estate logo image

    البوابة الثالثة - منقرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢١٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع بجوار مول العرب علي المحور مباشرة

    Property Hills Star logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخر للبيع ف افضل كموندات زايد فيو ع التبة

    Property Hills Star logo image

    لا كولينا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٢٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسـتـلـم 125 مـتر فورى بالبوابة الاولى قرب الخدمات

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 150 متر و 40 متر اوت دور علي شارع النوادي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 225م تفرعات البطل احمد عبد العزيز

    Property insider logo image

    شارع البطل احمد عبد العزيز, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع