شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 546

16,754 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أستلام فورى كاملة التشطيب فى الشيخ زايد

    Crown Developments logo image

    الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٧٢١٬٧٦٣ جنيه

    شقه للبيع كمبوند Village west مساحه : 167م .

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٢٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة داخل كمبوند ماونتن فيو تشيل اوت استلام ف

    Abrag 2 logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٩٤٬٣٧٥ جنيه

    استلم شقة 180م سوبر لوكس 894الف قسط ربع سنوي

    Property Hills... logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 202م اول سكن اليجريا ريزدانس سوديك

    Abrag 2 logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ١٢٨٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-لقطهه برايم لوكيشن اعلى تشطيب متاح بالمطبخ

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر 3 غرف -فيو لاندسكيب

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بحديقة 170م اويست tulwa استلام متشطبة

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٧٠ متر مربع

    ١٢١٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٩٤٬٣٧٥ جنيه

    استلم شقة 180م سوبر لوكس 894الف قسط ربع سنوي

    Property Hills... logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تفرعات المساحة الدقى

    white property logo image

    شارع المساحه, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٩٤٬٣٧٥ جنيه

    استلم شقة 180م سوبر لوكس 894الف قسط ربع سنوي

    Property Hills... logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لـ3غرف 155م بأميز موقع وفيو بالشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    اليزيوم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع في قلب المهندسين موقع راقي

    شارع أحمد عرابي, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ماونتن فيو اي سيتي اكتوبر

    The Avenue Properties logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٩٤٬٣٧٥ جنيه

    استلم شقة 180م سوبر لوكس 894الف قسط ربع سنوي

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 3 قطعة 810 مساحة الشقة 155م اخر شقة دور تالت

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند ZED - الشيخ زايد المساحه : 161

    Abrag 2 logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٢٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٩٤٬٣٧٥ جنيه

    استلم شقة 180م سوبر لوكس 894الف قسط ربع سنوي

    Property Hills... logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة مميزه تشطيب كامل - جاردن هيلز

    Guides Real Estate logo image

    جاردن هيلز اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه لقطه للبيع في قلب الدقي

    شارع محي الدين أبو العز, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ابراج زيد متشطبه بالمطبخ والتكييفات

    The Avenue Properties logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة٣ غرف 176م² تشطيب كامله جاهزة للسكن مرحلة tulwa

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 155 متر كومباوند ماونتن فيو اي سيتي

    Abrag 2 logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    قطعه رقم 123 في مسلسل 3

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر شقة 3 غرف -اوبن فيو

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع