شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 478

16,747 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باطلاله علي اللاند سكيب في جنة اكتوبر

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمساحة واسعة فيو مفتوح

    THE VIEW logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة بكمبوند جنة أكتوبر – استلام قريب

    Zayed Gate logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٩٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه تصلح تمويل عقاري في اوبرا سيتي

    Master Key logo image

    اوبرا سيتي, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٧٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م كمبوند Address Home استلام سنة

    Baytak. logo image

    ايزولا, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة روف فاخرة بالحي السادس عشر

    Zayed Gate logo image

    الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٢٥٬٧٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن برايم لوكيشن فيو لاند سكيب

    THE VIEW logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٥٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في مسلسل 2 متسلمه جهاز علي شارع عرضه 25 متر

    أجياد جاردن سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن للبيع في كمبوند الخمائل مرحله 3 ب

    DMG logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمقدم لقطه في كمبوند فيلدج ويست

    DMG logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٨٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢١٠٬٩٠٠ جنيه

    شقة متشطبه استلام سنه في مارفيل نيو زايد علي 10س

    Selection Code logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٢٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170م داخل كمبوند Uptown أكتوبر الجديدة

    Baytak. logo image

    اب تاون اكتوبر الجديدة, مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٩٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٦٧٬٥٠٠ جنيه

    آخر وحدة 139م أمام جامعة زويل مباشر – كمبوند Ixora

    Baytak. logo image

    اكسورا, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٣٣٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه للبيع 3 غرف اسلام فوري كمبوند ليك فرونت

    Ring Road Real Estate logo image

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٤٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر للمتر شقة للبيع استلام فوري كاش او تقسيط

    Master Key logo image

    بيت الوطن التكميلى, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري جاهزة للمعاينة

    Property Hills Star logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه170م واجهه بحدائق الاهرام منطقه ن الدور 1

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٦٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة أرضي مرتفع بكمبوند زايد هايتس

    Zayed Gate logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢١٢٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 176م في اكتوبر الجديدة بحي فيلات راقي

    MADAEN GROUP logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١٨٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك فيElysium زايد.. رفاهية وتقسيط حتى 10 سنوات

    MADAEN GROUP logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة طوب احمر بالحي السابع

    Zayed Gate logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160م La Casa حدائق أكتوبر تقسيط 5 سنوات

    Baytak. logo image

    لا كاسا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 133م للبيع كمبوند Address Home أمام جامعة زويل

    Baytak. logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٢٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المهندسين شارع جامعة الدول العربية

    Happy House Real Estate logo image

    شارع جامعة الدول العربية, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة بحديقة 3/4 تشطيب بالحي السابع

    Zayed Gate logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع