شقق 3 غرفة نوم للبيع في الشيخ زايد, صفحة 316

8,785 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٬٤١٩٬٥٤٤ جنيه

    شقة 160م متشطبة+تكييفات بجوار هايبر Village West –

    Property Hills... logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    200م لقطة 3 غرف شقه فندقية ف زايد قسط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    200م لقطة 3 غرف شقه فندقية ف زايد قسط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة فيلا في قلب الشيخ زايد186م+120م جاردن

    Property Hills... logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٣٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة فيلا في قلب الشيخ زايد186م+120م جاردن

    Property Hills... logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٣٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةمتشطبه 130 م+حديقة في كيان زايد استلام فوري

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤١٩٬٥٤٤ جنيه

    شقة 160م متشطبة+تكييفات بجوار هايبر Village West –

    Property Hills... logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر167م 3غرف+جاردن متشطبة بتكييفات بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١١٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كاش شقة 168م مفروشة بالكامل أورا الشيخ زايد

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    200م لقطة 3 غرف شقه فندقية ف زايد قسط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر167م 3غرف+جاردن متشطبة بتكييفات بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١١٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول سكن فيو مفتوح ناصيه بحرى ع شارع الامل الرئيسى

    Compact Real Estate Company logo image

    شارع الامل, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤١٩٬٥٤٤ جنيه

    شقة 160م متشطبة+تكييفات بجوار هايبر Village West –

    Property Hills... logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة فيلا في قلب الشيخ زايد186م+120م جاردن

    Property Hills... logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٣٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زايد ديونز 6,400,000 نص تشطيب

    Royal Hub Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٤٣٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة فيلا في قلب الشيخ زايد186م+120م جاردن

    Property Hills... logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٣٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم 5% امتلك شقتك نص تشطيب و قسط حسب مقدرتك

    New Home for Real Estate logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ١١٦ متر مربع

    ٣٦٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 158م متشطبة في الشيخ زايد من سوديك بيفرلي هيلز

    Property Hills Star logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٥٬٣١٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر167م 3غرف+جاردن متشطبة بتكييفات بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ايتابا اسكوير, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١١٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220 متر الترا سوبر لوكس كمبوند جوار الشيخ زايد

    Abrag Real Estate logo image

    جوار, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٥٬٢٢٠ جنيه

    استلم شقة فندقية 200م في زايد بقسط شهري 52 الف

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر167م 3غرف+جاردن متشطبة بتكييفات بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١١٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤١٩٬٥٤٤ جنيه

    شقة 160م متشطبة+تكييفات بجوار هايبر Village West

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    200م لقطة 3 غرف شقه فندقية ف زايد قسط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميز للبيع في الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٩ متر مربع

    ٥٤٬٣٩٣ جنيه/متر مربع