شقق 3 غرفة نوم للبيع في الشيخ زايد, صفحة 314

8,785 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة متشطبة ارضي بجارن م شركة المراسم الدولية

    Property Hills Star logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٨٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٦٧٨٬١٧٥ جنيه

    للبيع شقة 159م ناصية تشطيب وتكييفات في فيلدج ويست

    Abrag Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٨٦٬٠٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقه 206م امام النادي الاهلي بقسط 10س زايد القديمه

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠ متر مربع

    ١٧٤٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬١٧٣٬٣٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع في فيلدج ويست

    Smart Assets Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٦٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى قلب الشيخ زايد بجوار كمبوند رويال سيتي

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٩٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 143م سوبرلوكس استلام فورى ف زايد+ قسط

    Property Hills... logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ١٣٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة 153م–دبل فيو-مفروشة-كمبوند الخمائل

    Abrag Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 159م استلام فوري متشطبة بكمبوند ساكن في زايد

    Property Hills Star logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقه 206م امام النادي الاهلي بقسط 10س زايد القديمه

    جرين ريزيدنس 1, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠ متر مربع

    ١٧٤٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 143م سوبرلوكس استلام فورى ف زايد+ قسط

    Property Hills... logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ١٣٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في قلب الشيخ زايد ف موقع مميز

    Property Hills Star logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٦٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل من ماركت شقة فوري ريسيل 158م موقع مميز SODIC

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٧٠٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكييفات فيلدج يوست الشيخ زايد قسط

    Abrag Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٧٬١١٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٣٬٤١٩٬٥٤٤ جنيه

    استلم شقتك 160م متشطبة بالكامل+تكييفات بقلب زايد

    Property Hills... logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 200م تقسيط 10 سنين الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٩٥٠٬٣٤٢ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري فيلدج ويست الشيخ زايد قسط

    Abrag Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٦٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة جدا للبيع في زايد لوكشن مميز جدا

    Property Hills Star logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تكمله اقساط بالشيخ زايد فيلدج ويست بالتشطيب

    Abrag Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٤٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٥١٢٬٧٨٥ جنيه

    شقه متشطبه بالشيخ زايد تكلمه اقساط فيلدج ويست

    Abrag Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٧٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند زايد ديونز الشيخ زايد دور اول

    Royal Hub Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٨٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 نوم فيلدج ويست الشيخ زايد تكمله اقساط

    Abrag Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٤٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة 199م متشطبة بجوار اركان الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    شارع 10, الحي الحادي عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٩٩ متر مربع

    ٤١٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز لوكين شقة بجاردن فوري 186م ريسيل اقل سعرsodic

    Allocate Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٧٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه تكمله اقساط فيلدج ويست الشيخ زايد

    Abrag Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٤٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة ريسيل متشطبة ف قلب زايد بجوار هايبر

    Property Hills Star logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٦٦٬٣٢٦ جنيه/متر مربع