شقق 3 غرفة نوم للبيع في الشيخ زايد, صفحة 163

8,660 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بيفرلي هيلز متشطبة بالتاكيفات و المطبخ

    We are consultancy logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٥١٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم5%واقساط12سنة امتلك شقة130م تمايا الشيخ زايد

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى موقع مميز من سوديك فى نيو زايد على 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٦١٬٢٠٥ جنيه

    شقة130م استلام فوري متشطبةبفيو لاند سكيب بالتقسيط

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالمطبخ والتكيفات 3غرف استلام فورى

    Property Hills Star logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٨٠٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارضى بحديقة 170متر وحديقة 300متر ريجينسي

    El Marwa For Real Estate logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك فى مشروع سكني متكامل قلب زايد-قسط 12 سنه

    NABAJ logo image

    الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطب للبيع امام بيفرلي هيلز الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    شارع المهندس احمد كمال حمدي, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كناريا على محور مباشر 220م || نص تشطيب

    Smart-Homes Real Estate logo image

    كناريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٩٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك فى موقع مميز فى نيو زايد على 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 161 م للبيع في كمبوند ZED – الشيخ زايد

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٥٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة في تراس الشيخ زايد بمقدم 1 مليون واسنلام سنة

    The Way logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 240م كمبوند كناريا نص تشطيب لوكيشن مميز

    Smart-Homes Real Estate logo image

    كناريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة بحرى للبيع فى زايد القديمة بأقساط

    Property Group logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٨٨٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أرقى منطقة بالسياحية الأولى

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سكنية مميزة تقع في الحي الـ16امام بوابه8بيفرلى

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 3غرف متشطبه بالكامل واستلام قريب ع 10س .

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٧٧٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة 130 متر متشطبةفي جنة زايد2بفيو مميز

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك فى مشروع سكني متكامل قلب زايد-قسط 12 سنه

    NABAJ logo image

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 158م كمبوند دي جويا – الشيخ زايد الجديده

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    دى جويا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٥٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي الـ 16 الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك فى مشروع سكني متكامل قلب زايد-قسط 12 سنه

    NABAJ logo image

    كوي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كيان – بإطلالة لاندسكيب

    Buyerside logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٣٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه متشطبه بمقدم 2.5مليون وتقسيط على10 سنين

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك فى مشروع سكني متكامل قلب زايد-قسط 12 سنه

    NABAJ logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٧٢٥ جنيه/متر مربع