شقق 3 غرفة نوم للبيع في الشيخ زايد, صفحة 165

8,660 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٤٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 130م للبيع كمبوند تمايا الشيخ زايد بالتقسيط 5%

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨١٦٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 2دق للنادي الاهلي-متاح تقسيط 10سنوات

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيراميدز هيلز شطيب كامل

    RE/MAX Al Mohager logo image

    طريق الشيخ زايد الصحراوي, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢١٨ متر مربع

    ٧٥٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام فوري متشطبة للبيع بجوار مول العرب

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤١٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند دار مصر الشيخ زايد الحى ١٦

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند ويستاون سوديك ويست الشيخ زايد

    Adagio Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في مجمع كورتيارد بيفرلي هيلز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٩ متر مربع

    ٩٥٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 130+50جاردن استلام فورى متشطبه خلف مول العرب.

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى لوكيشن مميز فى كمبوند اليجريا

    Property Hills VIP logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للبيع في ابراج زد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٨٧٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه بجوارSodic WestوAllegriaمتشطبه بمقدم 1.2M

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 240م للبيع في الشيخ زايد صف أول امام بيفرلي

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    شارع المهندس احمد كمال حمدي, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه بجوارSodic WestوAllegriaمتشطبه بمقدم 1.2M

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨١٦٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 2دق للنادي الاهلي-متاح تقسيط 10سنوات

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه بجوارSodic WestوAllegriaمتشطبه بمقدم 1.2M

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه بجوارSodic WestوAllegriaمتشطبه بمقدم 1.2M

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بفيو مميز استلام فورى في بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه بجوارSodic WestوAllegriaمتشطبه بمقدم 1.2M

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه بجوارSodic WestوAllegriaمتشطبه بمقدم 1.2M

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن استلام فورى فى الما الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 170م كمبوند الخمائل سوبر بوكس موقع مميز

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيراميدز هيلز، تشطيب كامل

    RE/MAX Al Mohager logo image

    الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ٧٢٬٠٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل سعر متر ف زايد قسط 146الف ربع سنوي 5م كاش

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى فى 6 ويست فى كمبوند بيفرلى هيلز

    Property Hills VIP logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع مميز متشطبة و استلام فوري بالشيخ زايد

    Property Group logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع