شقق 3 غرفة نوم للبيع في الشيخ زايد, صفحة 121

8,660 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الخمايل المرحله 3 أ متشطبه

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الخمايل للبيع بافضل سعر وافضل لوكيشن

    Element logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الخمايل المرحله الرابعه نص تشطيب

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة في فاي سوديك برايم لوكيشن افضل سعر علي 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٧٦٬٦٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم مليون فقط امتلك شقة 148م متشطبة فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم مليون فقط امتلك شقة 148م متشطبة فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    كلاود سايد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬١٢٦٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 5% شقة سوبر لوكس لاند سكيب فيو بالتقسيط

    Square Real Estate logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٣٥٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٦٨٬٧٤٠ جنيه

    شقة ريسيل ف زد تاور بمقدم5,8مليون183م برايم لوكيشن

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٦٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٣٦٬٥٠٠ جنيه

    شقتك استلام فوري بجاردن متشطبة موقع مميز قسط علي4س

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند جوار 186 متر تشطيب متميز

    The Broker EG logo image

    جوار, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٦٬٧١١٬٦٧٣ جنيه

    شقه ريسيل137م مشطبه بالتكيفات والمطبخ جاهزه للسكن

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٤٨٬٩٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه ريسيل 198م + جاردن 78م فى سولانا

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٤٨٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣١٥٬٢٣٢ جنيه

    شقه للبيع باقساط حتى 2031 واجهة بحرى زيد ويست

    Master Mind Real Estate Services logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣١٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم مليون فقط امتلك شقة 148م متشطبة فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    ذا هارف, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم مليون فقط امتلك شقة 148م متشطبة فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 143م بموقع استراتيجي في كمبوند VYE SODIC

    Evergreen Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤١٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة سوبر لوكس بسعر أقل من السوق للبيع

    Driven Properties logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة180 متشطبه في زايد 990الف مقدم او كاش8مليون

    Property Hills... logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الخمايل مرحله الاولي الدور الاول

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٢٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي هاوس برايم لوكيشن متشطب استلام فوري في سوديك

    متصدر

    Evergreen Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٣٩٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم مليون فقط امتلك شقة 148م متشطبة فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    سيف ويست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف استلام فوري لوكيشن مميز بأقل سعر ريسيل

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٧٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم مليون فقط امتلك شقة 148م متشطبة فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في West Leaves –موقع راقي بجوار نيو جيزه

    RE/MAX Everest logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات بمقدم5% وقسط علي 8 سنين

    Square Real Estate logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٠٬٥٢٢ جنيه/متر مربع