شقق 3 غرفة نوم للبيع في الشيخ زايد, صفحة 119

8,660 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر مميز ابراج زيد ويست الشيخ زايد.

    DMG logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٢٬٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع لالهنائل الدور الثالث ١٤٣م ٣ غرف

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٥٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى قلب الشيخ زايد بجوار كمبوند رويال سيتي

    متصدر

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع علي وصله دهشور برايم لوكيشن

    Crown Stone Realty logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٥٤٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بيع بسعر مميز كمبوند ذا ادرس دره زايد

    DMG logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٦٥٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة، قسط ربع سنوي 500 الف، سعر كاش ١٢ مليون

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف فوري متشطبه بمقدم 590 الف في ويستاون

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بالعضبة ارضي بحديقه رااائعه

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن جاهزة للسكن للبيع في الما امام اركان

    Property  Hills. logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن مزدوج في كيان (بدر الدين) - استلام فوري

    Rokn Real Estate logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة، قسط ربع سنوي 500 الف، سعر كاش ١٢ مليون

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بعرض مميز و لفترة محدودة باقل سعر في الماركت

    Roots Development logo image

3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٩٢٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة استلام قريب بالتقسيط في كيان بدر الدين

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر مميز ابراج زيد ويست الشيخ زايد

    DMG logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٨١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه علي وصله دهشور مباشر كمبوند جامعه القاهر

    Vida Solutions logo image

    كمبوند جامعة القاهرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٢٥٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة حيث يلتقي الأسلوب بالاستثمار الذكي

    Roots Development logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زد وست عقد قديم اقل سعر في المرحلة

    I-Move logo image

3

    4

    ١٨٤ متر مربع

    ٢٩٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بالكامل للبيع – Village West الشيخ زايد

    Rokn Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٧٣٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر مميز ابراج زيد ويست الشيخ زايد

    DMG logo image

3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر مميز فيلدج ويست - دره - الشيخ زايد

    DMG logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٠٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة، قسط ربع سنوي 500 الف، سعر كاش ١٢ مليون

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية فيو زيد بارك فى ابراج زيد

    Property Hills VIP logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٢٣٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري تقسيط 10 سنوات بالشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٢١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر مميز دبل فيو في كمبوند فيلدج ويست

    DMG logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٨٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل تشطيب كامل بالتقسيط- استلام 2026

    RE/MAX Everest logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٧١٬٦٤٧ جنيه/متر مربع