شقق 3 غرفة نوم للبيع في الشيخ زايد, صفحة 113

8,660 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمطبخ والتكيقات استلام فوري في ديونز

    I-Move logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٣٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨١٦٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 2دق للنادي الاهلي-متاح تقسيط 10سنوات

    جرين ريزيدنس 2, الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨١٦٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 2دق للنادي الاهلي-متاح تقسيط 10سنوات

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف للبيع في الحي 16 – الشيخ زايد | تشطيب فاخر

    RE/MAX Everest logo image

    شارع المهندس احمد كمال حمدي, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع استلام فوري 2025 أو يست موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ب بيفرلي هيلز مساحة 158م موقع مميز اقساط

    property hills Elite logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٤٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – بيفرلي هيلز، المرحلة الثانية –

    Genova Investment logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقة متشطبة ارضي بجاردن للبيع في الكناريا

    Master Key logo image

    كناريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه منشطة ارضي بحديقه مميزة جدا

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٤٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتقسيط على 10 سنين بمقدم 10% فى الشيخ زايد

    Square Real Estate logo image

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ذا ادرس ارضي بحديقه بحري مطبخ وتكيفات

    Genova Investment logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بكميوند زد ويست الشيخ زايد

    Best Deal For Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٧٧٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 198متر استلام فوري للبيع في ديونز

    I-Move logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٤٧٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقة ممفروشة بالكامل بالمطبخ والاجهزة

    Master Key logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة متشطبة مساحة 180م بالشيخ زايد

    property hills Elite logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٧٠٥٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | للبيع بأقل مقدم وافضل توتال

    Gate real estate marketing logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٣٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جوار كمبوند \ شقة ارضى بجاردن \ 184 م \موقع مميز

    جوار, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٥٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 164متر دبل فيو علي لاند سكيب بالتكييفات

    Genova Investment logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط علي 10سنوات وامتلك شقة بالشيخ زايد مساحة 164م

    property hills Elite logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف للبيع في الحي 16 – الشيخ زايد | تشطيب فاخر

    RE/MAX Everest logo image

    الجومان, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة أرضي مميزة 120م + حديقة 90م 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف للبيع في الحي 16 – الشيخ زايد | تشطيب فاخر

    RE/MAX Everest logo image

    لازورد, الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة متشطبة مساحة 200م بالشيخ زايد

    property hills Elite logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨١٦٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 2دق للنادي الاهلي-متاح تقسيط 10سنوات

    جرين ريزيدنس 1, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ب6اكتوبر مساحة 120م موقع مميز ب6اكتوبر

    property hills Elite logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٢١ متر مربع

    ٣٣٬٠٥٧ جنيه/متر مربع