عقارات 2 غرفة نوم للبيع في الجيزة

6,807 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى5%مقدم 8سنوات موقع مميز فيو لانداسكيب

    Square Real Estate logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٦٣٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٥١١٬٥١٥ جنيه

    شقة ارضي بحديقة تشطيب كامل في زيد ويست

    RE/MAX Everest logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٧٥٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٦٠٬٢٦٨ جنيه

    شقة 129م بسعر مميز في زيد ويست -استلام 2027

    RE/MAX Everest logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٦٨٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٦٠٬٢٦٨ جنيه

    شقة 129م بسعر مميز في زيد ويست -استلام 2027

    RE/MAX Everest logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٩٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة تشطيب كامل في كمبوند صن كابيتال

    RE/MAX Everest logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • ويست كورتس اكتوبر الجديده

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق الواحات,ويست كورتس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة تشطيب كامل في كمبوند صن كابيتال

    RE/MAX Everest logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوبر لوكس 2 أسانسير شامل التكيفات والمطبخ

    Selective logo image

    شارع عبد الحميد لطفي, المهندسين, الجيزة

    2

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم باركس بالم هيلز

    Remax Westway logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٦٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في أكتوبر بلازا - سوديك

    Remax Westway logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٨٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    • شقة مميزة للبيع في vye سوديك _نيو زايد

    Rokn Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • ذا هيليدج

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Madaar
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كمبوند فاي استلام فوري بالقرب من مول العرب

    Crown Stone Realty logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٤٢٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبع بأٌقل سعر للمتر استلام فوري في زايد

    Crown Stone Realty logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٥٢٬٥٣٨ جنيه

    شقة ٢ غرف نوم في Cairo Gate Emaar

    Maskan Consultancy logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٢٣٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقية للبيع في كانال ووك – أركان بالم 205

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه2 غرفه في Joulz III Inertia

    Maskan Consultancy logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٤٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • إطلالة

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Pledge Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,مدينة أكتوبر الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Apartment for sale in Cairo Gate by Emaar

    Maskan Consultancy logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٠١٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف جاردن في Joulz من Inertia

    Maskan Consultancy logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٥٩٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 106م 2غرفه متشطبه بالتكيفات ف ZED برايم لوكيشن

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١١٠٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 132م في ابراج زد ال20 دور استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٧٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأقل مقدم في مارفيل نيو زايد فيو لاند سكيب

    Crown Stone Realty logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٦٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • بارك فيوز باديا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,باديه بالم هيلز

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٥٢٬٥٣٨ جنيه

    شقة 2 غرف للبيع في كمبوند Cairo Gate

    Maskan Consultancy logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٢٣٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه فاخرة للبيع استلام قريب و بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام قريب و مطله على اللاجون بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد بالتقسيط علي 10 سنين | تطل علي حمام سباحة

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم فورا شقة بجاردن بأرقي واميز موقع

    Square Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٦٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • مون هايتس باديا

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٩٩٢٬٤٦٠ جنيه

    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,باديه بالم هيلز

    2 - 3 غرفة