عقارات للبيع في الجيزة بـ مليون جنيه

1,423 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقة175م+حديقة الفيو لاند سكيب فى زايد

    NABAJ logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقة175م+حديقة الفيو لاند سكيب فى زايد

    NABAJ logo image

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقة175م+حديقة الفيو لاند سكيب فى زايد

    NABAJ logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بحدائق الاهرام ستيديو للبيع بالعداد واجهه دور1 ز

    تنمية لإدارة المشروعات العقارية logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ١٥٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في بريف علي وصله دهشور للبيع

    متصدر

    Niche Investments logo image

    جايتس برابف, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٩ متر مربع

    ٣٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • إطلالة

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Pledge Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,مدينة أكتوبر الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٩٤٤٬٤٤٠ جنيه

    شقة فندقية | استلام سنتين | اقساط ع 8 سنوات

    The Way logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٩٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل و جاهزه للمعيشه علي وصله دهشور

    Falcon for Real Estate logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٦١٬٠٠٠ جنيه

    قسط ربع سنوي 560 الف و اجمالي20,7مليون استلام فوري

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٦١٬٠٠٠ جنيه

    قسط ربع سنوي 560 الف و اجمالي20,7مليون استلام فوري

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه على شارع النزهه دايراكت بقسط ربع سنوى 150 الف

    ازاليا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • تاون فيو

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Pyramisa Properties
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,تاون فيو
  • 10

    شقة

    ٥٦١٬٠٠٠ جنيه

    قسط ربع سنوي 560 الف و اجمالي20,7مليون استلام فوري

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٦١٬٠٠٠ جنيه

    قسط ربع سنوي 560 الف و اجمالي20,7مليون استلام فوري

    ال بونتو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٦١٬٠٠٠ جنيه

    قسط ربع سنوي 560 الف و اجمالي20,7مليون استلام فوري

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٦١٬٠٠٠ جنيه

    قسط ربع سنوي 560 الف و اجمالي20,7مليون استلام فوري

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٦١٬٠٠٠ جنيه

    قسط ربع سنوي 560 الف و اجمالي20,7مليون استلام فوري

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • زايد جرينز 4

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    ZG Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,زايد جرينز,زايد جرينز 4

    3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٦١٬٠٠٠ جنيه

    قسط ربع سنوي 560 الف و اجمالي20,7مليون استلام فوري

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٦١٬٠٠٠ جنيه

    قسط ربع سنوي 560 الف و اجمالي20,7مليون استلام فوري

    متصدر

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة بزايد قسط ربع سنوي 384 الف اجمالي 10,250 مليون

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٢٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة بزايد قسط ربع سنوي 384 الف اجمالي 10,250 مليون

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٢٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة بزايد قسط ربع سنوي 384 الف اجمالي 10,250 مليون

    الكرما 1, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٢٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • فيلدز فيلاز في بيل في من اعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,بيل فى

    4 غرفة

  • 9

    شقة

    ٣٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة بزايد قسط ربع سنوي 384 الف اجمالي 10,250 مليون

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٢٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة بزايد قسط ربع سنوي 384 الف اجمالي 10,250 مليون

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٢٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في او ويست - 535,870 اقساط ربع سنوية

    متصدر

    Inn Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٥٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 800 الف و اقساط 10 سنين بفيو مفتوح-هايدبارك

    Falcon for Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 700 الف و اقساط 10 سنين شقة بفيو مفتوح

    Falcon for Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • زايد جرينز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    ZG Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,زايد جرينز

    4 - 6 غرفة