شقق للبيع في مروج

242 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب سوبر لوكس اقل من سعر السوق

    Remax Professional. logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤١٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 265 م سموحة (مروج)

    RE/MAX Avalon logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٤٧٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٦٬٨١١٬٤٢٩ جنيه

    شقة للبيع 149م سموحة (مروج)

    RE/MAX Avalon logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130 م سموحة (مروج)

    RE/MAX Avalon logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 205م سموحة - كومباوند مروج (نادي مباشر )

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 238 م سموحة (مروج - The Rise)

    RE/MAX Avalon logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ٣٩٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 161م سموحة - كومباوند مروج (UPARK)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٧٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 148م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٥٩٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٧٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 164م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٤١٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٧٬٧٥٥٬٠٠٠ جنيه

    مطلات مفتوحة على النادي تشطيب سوبر لوكس

    Remax Professional. logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 228 م سموحة ( مروج )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ٤٦٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م للبيع في مروج بتسهيلات | Alexandria

    Horizen For Real Estate logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥١٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 143م في مروج بسعر تنافسي | اسكندرية

    Horizen For Real Estate logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٥٣٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 138م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٧٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٧٢١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 198م للبيع في مروج بموقع ممتاز | اسكندرية

    Horizen For Real Estate logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٤٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٧٦٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 140م في مروج بتسهيلات| اسكندرية

    Horizen For Real Estate logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٨١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م للبيع في مروج بسعر مميز - اسكندرية

    Horizen For Real Estate logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٤٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 167م سموحة - كومباوند مروج (فيو نادي)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٣٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مروج سموحة فيو نادي مباشر

    AQAR One For Realestate logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬١٨٤٬٤٥٠ جنيه

    شقة للبيع 124 م سموحه (مروج)

    RE/MAX Avalon logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٤١٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٨٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 م سموحة (مروج) تشطيب كامل

    RE/MAX Avalon logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 169م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٥٥٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 167م سموحة - كومباوند مروج (فيو نادي)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٣٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 172م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٥٤٬١١٦ جنيه/متر مربع