شقق 4 غرفة نوم للبيع في مروج

34 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على النادي اقل سعر

    Remax Professional. logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٤٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 205م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٨٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي النادي تشطيب سوبر لوكس

    Remax Professional. logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٦٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب الترا لوكس فيو مفتوح علي النادي

    Remax Professional. logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٤٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 265 م سموحة (مروج)

    RE/MAX Avalon logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٤٧٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 205م سموحة - كومباوند مروج (نادي مباشر )

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 238 م سموحة (مروج - The Rise)

    RE/MAX Avalon logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ٣٩٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٧٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 164م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٤١٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220م سموحة - كومباوند مروج (فيو مفتوح)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 228 م سموحة (مروج)

    RE/MAX Avalon logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ٤٦٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 228م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٢٨ متر مربع

    ٤٦٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 188 م سموحة (مروج)

    RE/MAX Avalon logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٥٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٣٤٬١٩٠ جنيه

    شقة للبيع 211م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٤٣٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٣٧٨٬١٢٥ جنيه

    شقة للبيع 225 سموحة - كومباوند مروج (فيو مفتوح )

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٦٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220م سموحة - كومباوند مروج (فيو مفتوح )

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 205م سموحة - كومباوند مروج (علي النادي مباشرة)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٠٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 206م سموحة - كومباوند مروج (فيو مفتوح )

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٤٠٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 189 م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 205م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٨٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220م سموحة - كومباوند مروج (فيو مفتوح )

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٣٧٦٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك في ارقى كمبوندات الاسكندرية - مروج

    Inspire Homes logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٤٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180م سموحة - كومباوند مروج (فيو فيلات)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 179م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٣٦٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

2