شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 927

51,972 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك فى الجونة الجديدة على البحر بدون مقدم!

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الان في قلب التجمع الخامس

    Feeds logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ١٦٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه باقل سعر في قلب التجمع علي 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٤٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٩٩٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقة أرضي 137م-3غرف مقدم اقل 1,5M بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شاليه ارضي بجاردن متشطب ومفروش شايف بحر

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١١٠٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة راقية 170م+65م جاردن فقلب زايد جنب فيلدج ويست

    NABAJ logo image

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فوري شقة 153م متشطبة للبيع في كمبوند OWEST

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٧٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شالية من اوراسكوم بأقل سعر بدون مقدم متشطب !

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٢٤ متر مربع

    ١٢٠٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك فى الجونة الجديدة على البحر بدون مقدم!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١١٤٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة راقية 170م+65م جاردن فقلب زايد جنب فيلدج ويست

    NABAJ logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن للبيع في كمبوند جايد متشطب بالكامل

    La Costa For Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة راقية 170م+65م جاردن فقلب زايد جنب فيلدج ويست

    NABAJ logo image

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة راقية 170م+65م جاردن فقلب زايد جنب فيلدج ويست

    NABAJ logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٨٢٬٧٥٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند سراي من المالك بسعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٦٬٤٢٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة راقية 170م+65م جاردن فقلب زايد جنب فيلدج ويست

    NABAJ logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة راقية 170م+65م جاردن فقلب زايد جنب فيلدج ويست

    NABAJ logo image

    الكرما 2, الحي الخامس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شالية على الجولف فى سوماباى بأقل سعر و مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165 متر مسجله شهر عقارى مبانى 2009 عماره حديثه

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد الزمر, المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 200م الحي التاسع – الشيخ زايد

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة راقية 170م+65م جاردن فقلب زايد جنب فيلدج ويست

    NABAJ logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ويست تاون شقه علي فيو لاندسكيب نصف تشطيب للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٧٣٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة راقية 170م+65م جاردن فقلب زايد جنب فيلدج ويست

    NABAJ logo image

    فيا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ع النيل مباشر كامله التشطيب ف كبموند جريان

    Falcon for Real Estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند كورتيارد _ سوديك ويست

    DMG logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٢ متر مربع

    ٦٦٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة راقية 170م+65م جاردن فقلب زايد جنب فيلدج ويست

    NABAJ logo image

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع