شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 892

51,972 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام اكتوبر بلازا نصف تشطيب

    The Polygon logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٦٦٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 186متر تشطيب فاخر في او ويست

    Property  Hills. logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٧٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة3 غرف للبيع–مصراوية|تشطيب سوبر لوكس استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    المصراوية, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٤٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125 م مصطفي كامل (بالقرب من ش ابو قير)

    RE/MAX Avalon logo image

    مصطفي كامل, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٤٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كمبوند ساج ليكس العاصمة الإدارية مقدم 10%

    Adviser Real Estate logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على حمام السباحة في ماونتن فيو اي سيتي

    One Estates Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٦٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات فيو مميز لاندسكيب - ابراج زيد

    Property Group logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود امتلك شقتك متشطبة بالكامل اقساط 10س

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145 م كامب شيزار(علي البحر مباشرة)

    RE/MAX Avalon logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٤٨٨٬٤٨٥ جنيه

    شقة تشطيب كامل ٣ غرف للبيع في باديا بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٩٥٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٤٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 10% في كمبوند ساج ليكس العاصمة الإدارية

    Adviser Real Estate logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع–النرجس2فيلات–تشطيب سوبر لوكس–استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    النرجس 2, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن | حديقة كبيرة | بالتقسيط

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٣٤٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم شقه في المرحله٣ - التسليم :٢٠٢٦

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٣٦٬٦٨٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متكرر لقطة في موقع مميز جداً بالنرجس الجديدة

    متصدر

    Smart Location Group logo image

    اي انجل سيتي مول, النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ZED West – موقع مميز

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٨٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري المصراوية خلف كونكورد بلازا

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصةقوية للسكن في واحدةمن أفضل مناطق التجمع الخامس

    Smart Location Group logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع في التجمع الخامس اللوتس الجنوبية

    Smart Location Group logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ثلاث غرف نوم في ماونتن فيو اي سيتي

    One Estates Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك متشطبة و قسط على 10سنوات من سوديك لفترة

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمرحلة البارك فيو- تري البحيره - بأقساط متبقيه

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة في قلب جنة زايد 4 بموقع مميز داخل المشروع

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أول سكن - بجوار القطار الكهربائي وسوديك إيست

    Next Door Consultancy logo image

    كمبوند دار مصر, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة للبيع في بالم باركس

    I-Move logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع