شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 775

51,478 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في CFC متشطبة بالاجهزه

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ١٤١٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك فى مشروع سكني متكامل قلب زايد-قسط 12 سنه

    NABAJ logo image

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك فى مشروع سكني متكامل قلب زايد-قسط 12 سنه

    NABAJ logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٩٩٬٩٩٩ جنيه

    استلام فوري في قلب التجمع شقة175م بمقدم4.3M وتقسيط

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٤٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٩٩٬٩٩٩ جنيه

    استلام فوري في قلب التجمع شقة175م بمقدم4.3M وتقسيط

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٤٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك فى مشروع سكني متكامل قلب زايد-قسط 12 سنه

    NABAJ logo image

    بيلفا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مونتن فيو اي سيتي-سبيشيال شقة230م بموقع مميز للبيع

    YaKan Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٥٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع من المالك R3 بجانب التجمع استلام فوري

    متصدر

    Al Maz Real Estate logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٠٬٧٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك فى مشروع سكني متكامل قلب زايد-قسط 12 سنه

    NABAJ logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك فى مشروع سكني متكامل قلب زايد-قسط 12 سنه

    NABAJ logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخرشقة متشطبة+بجاردن 250م في قلب هيليوبليس الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة مش بتتكرر في بيت الوطن – الحي الرابع

    Smart Location Group logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤١٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك فى مشروع سكني متكامل قلب زايد-قسط 12 سنه

    NABAJ logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٩٩٬٩٩٩ جنيه

    استلام فوري في قلب التجمع شقة175م بمقدم4.3M وتقسيط

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٤٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك فى مشروع سكني متكامل قلب زايد-قسط 12 سنه

    NABAJ logo image

    الكرما 1, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٩٩٬٩٩٩ جنيه

    استلام فوري في قلب التجمع شقة175م بمقدم4.3M وتقسيط

    كمبوند لاميرادا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٤٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك فى مشروع سكني متكامل قلب زايد-قسط 12 سنه

    NABAJ logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك فى مشروع سكني متكامل قلب زايد-قسط 12 سنه

    NABAJ logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك فى مشروع سكني متكامل قلب زايد-قسط 12 سنه

    NABAJ logo image

    كمبوند جامعة القاهرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك فى مشروع سكني متكامل قلب زايد-قسط 12 سنه

    NABAJ logo image

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك فى مشروع سكني متكامل قلب زايد-قسط 12 سنه

    متصدر

    NABAJ logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك فى مشروع سكني متكامل قلب زايد-قسط 12 سنه

    NABAJ logo image

    شارع النزهة, الحي الخامس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك فى مشروع سكني متكامل قلب زايد-قسط 12 سنه

    NABAJ logo image

    الكرما 2, الحي الخامس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك فى مشروع سكني متكامل قلب زايد-قسط 12 سنه

    NABAJ logo image

    روفان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك فى مشروع سكني متكامل قلب زايد-قسط 12 سنه

    NABAJ logo image

    الندي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٧٢٥ جنيه/متر مربع