شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 771

51,478 عقارات أخرى
  • 29

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بفيو مميز استولام فوري على 4 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد ماونتن فيو القاهره الجديده قسط علي 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٦٦٬٠٠٠ جنيه

    أرضى بحديقة بموقع مميز واستلام فورى 3غرف ذا سكوير

    East wing logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥١٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في ماونتن فيو بمقدم 5% وتقسيط 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٦١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بأقل سعر في سوان ليك ريزيدنس

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٦٨٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضيه للبيع بالمطبخ بجنوب الاكاديمية Z

    Al Maz Real Estate logo image

    المنطقة ز, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه بالتكيفات للبيع بفيو مميز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل – الباتيو أورو،

    متصدر

    Beltone logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بأميز موقع في اكتوبر تقسيط ع اطول فترة

    Square Real Estate logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٣٥٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي السابع مجاورة اولي

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٤٣٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف في الابراج زيد ويست ريسيل احلي فيو

    Egypt Best Properties logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل مقدم 5% علي عشر سنوات ازها

    Egypt Best Properties logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك 195م² بمقدم 15% و تقسيط على 10 سنين

    Foton Real Estate logo image

    رحاب اكتوبر سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٣٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه متشطبه في كمبوند هايد بارك

    ABAZA for real estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٢٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف للبيع مع الاهلي صبور برايم لوكيشن بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    ذا مورننجز, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٨٢٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة في قلب الإسكندرية

    متصدر

    قصر المنتزة, قصر المنتزة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٨٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل 155م تشطيب خاص في اللوتس الشمالي

    Z Investments For Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف متشطبه استلام فوري بمقدم 10% علي 4 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    زيد ويست شقة مساحة كبيرة متشطبة 3 غرف باقساط ريسيل

    Egypt Best Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٥٩٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارخص شقة 3 نوم في بروميناد امام ميفيدا

    Spade consultancy logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه لوقت محدود بمقدم 5% قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع اميز لوكيشن و قطعة حدائق اكتوبر مسلسل 3

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم لايقارن شقة استلم 192م بفيومميزلفترةمحدوده

    Bright logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٣٣٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تربلكس في Lush Valley تطوير City Edge باقل مقدم

    Z Investments For Real Estate logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨١ متر مربع

    ٨٥٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك 195م² بمقدم 15% و تقسيط على 10 سنين

    Foton Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٣٬٦٤١ جنيه/متر مربع