شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 741

51,478 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هايد بارك التجمع بارك كورنر

    Hyde Park Developments logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٩٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة أمامي183م أمام النادي الاهلي مقدم30%سداد3سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي 158 متر + جاردن 42 متر للبيع في O West |

    BGCO Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٦٣٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في سوان ليك - 10 سنوات تقسيط - استلام 2028

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٢٤م أرضي ٣ غرف تشطيب كامل في مايان التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٤ متر مربع

    ٩٧٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في كمبوند راقي بالقسط علي 8سنوات

    Creative Real Estate logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتقسيط علي 10 سنوات -استلام 2027

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٦٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 162م للبيع في الرحاب2

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٧٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر بأمان في District 5–موقع مميز وسعر استثنائي

    clear scope logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٦١٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٤١م أرضي ٣ غرف تشطيب كامل في مايان التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٩٦٬٤٥٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٧٢٥٬٧٩٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في وان 33 – بدر الدين

    Buyerside logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٦٬٢٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سكاي كوندوز فيليت بالتجمع الخامس

    Properties-Today.com logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩١٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس تاني نمرة من شارع النوادي ١٥٠ م

    متصدر

    El-Nemr LTD logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٠٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن وحمام سباحة في ليك فيو ريزيدنس 2

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٩٣٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٧٬٣٤٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الان ف ارقي كمبوندات التجمع

    Creative Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو لاندسكيب شقة3غرف ريسيل اقل من ماركت فوري سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٣٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 147م للبيع بالأندلس سعر لقطة واستلام فوري

    D COMUNITA RE logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالقرب من سيتي سنتر الماظا بقلب شيراتون قسط 8سنين

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٠٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بالقسط علي 6 سنوات

    Creative Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٥٩٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٥٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام 3شهور في اميز لوكيشن ف النرجس الجديده

    اي انجل سيتي مول, النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٩٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في بلومفيلدز بمقدم 5٪ - تقسيط يصل الي 11 سنه

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٥٩٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بنتهاوس في برايم لوكيشن في كمبوند ليلفز ديونز

    Crown Stone Realty logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٧٥٦٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك فورأ وقسط علي سنه

    Creative Real Estate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٣٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بأرخص سعر شقة 165م بفيو لاندسكيب (لفترةمحدوده )!!

    Bright logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٢٧م متكرر ٣ غرف تشطيب كامل في مايان التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٥٬٨٢٦ جنيه/متر مربع